Kingston HyperX, Alloy Elite 2 Oyun Klavyesini Duyurdu Kingston HyperX, Alloy Elite 2 Oyun Klavyesini Duyurdu
(Haber Bülteni) Kingston Technology Company Inc.’in oyun birimi olan HyperX, Alloy klavye serisine bir yenisini ekledi. Yeni Alloy Elite 2 oyun klavyesi, orjinal Alloy... Kingston HyperX, Alloy Elite 2 Oyun Klavyesini Duyurdu

(Haber Bülteni)

Kingston Technology Company Inc.’in oyun birimi olan HyperX, Alloy klavye serisine bir yenisini ekledi. Yeni Alloy Elite 2 oyun klavyesi, orjinal Alloy Elite tasarımına sahip ve anahtar başına 80 milyon ömür boyu tıklama oranı için tasarlanmış. doğrusal HyperX Red mekanik tuşlarını içeriyor.

Klavye üzerinde; parlaklık, aydınlatma efektleri, oyun modu için hızlı erişim düğmeleri ve ses seviyesi ayarlama tekerleğine sahip özel medya tuşları bulunuyor. Alloy Elite 2 ’de LED ışıklandırmalı özel ışık çubuğu bulunuyor ve tuş başına aydınlatmalı dinamik RGB efektlerine ve renklere sahip. Ayrıca USB 2.0 geçişi, %100 yanlış tuş algılama/önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama özelliği mevcut. Alloy Elite 2, dayanıklılık için sağlam çelik çerçeve ile üretilmiş.

Klavye birim müdürü Jennifer Ishii yaptığı açıklamada “HyperX pudding tuş kapaklarına sahip Alloy Elite 2 mekanik klavyesini duyurduğumuz için çok heyecanlıyız. Alloy Elite 2, anahtar başına 80 milyon tıklama alan HyperX anahtarları ile tamamen özelleştirilebilir mekanik oyun klavyesi arayan oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayacak” dedi.

Alloy Elite 2, kullanıcılara kişisel özelleştirme için 3 adete kadar profil kayıt etmelerine olanak sağlayan yerleşik bellek sunuyor. Ayrıca HyperX NGENUITY yazılımı ile gelişmiş özelleştirme, tuş başına aydınlatma efektlerinin kişiselleştirilmesi, Oyun Modu ve makro ayarlarının isteğe göre ayarlanması gibi işlemler yapılabiliyor. Alloy Elite 2, PC, Play Station 4 ve Xbox One ile uyumlu.

HyperX Alloy Elite 2 Özellikleri:

Parti Numarası
HKBE2X-1X-US/G

Klavye
Anahtar: HyperX Switch
Tip: Mekanik
Arka aydınlatma: RGB (16.777,216 renk)
Işık efektleri: Her tuşa özel RGB aydınlatma1 ve 5 parlaklık seviyesi
Yerleşik bellek: 3 profil
USB 2.0 geçişi: Var
Yanlış tuş algılamayı önleme: %100 anti ghosting
Aynı anda basılan tuşları doğru algılama: N-key modu
LED gösterge: Var
Medya kontrolü: Var
Oyun Modu: Var
OS uyumluluğu: Windows® 10, 8.1, 8, 7

Tuş Anahtarları
Anahtar: HyperX Red
Çalışma biçimi: Doğrusal
Etkinleştirme kuvveti: 45 g
Tuşların hareket mesafesi: 1.8 mm
Toplam mesafe: 3.8 mm
Kullanım ömrü (tuş vuruşları): 80 milyon

Kablo
Tür: Bağlı, örgülü
Uzunluk: 1.8 m

Boyutlar
Genişlik: 444.0 mm
Derinlik: 174.0 mm
Yükseklik: 37.4 mm
Ağırlık (Klavye ve kablo): 1530 gPakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.