HyperX Cloud Stinger Core Kablosuz Oyun Kulaklığı Satışa Çıkarıldı HyperX Cloud Stinger Core Kablosuz Oyun Kulaklığı Satışa Çıkarıldı
(Haber Bülteni) Kingston’nın oyun birimi HyperX, Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığını satışa çıkardı. 2,4 GHz kablosuz bağlantı ve beyaz renkli tasarıma sahip yeni... HyperX Cloud Stinger Core Kablosuz Oyun Kulaklığı Satışa Çıkarıldı

(Haber Bülteni)

Kingston’nın oyun birimi HyperX, Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığını satışa çıkardı. 2,4 GHz kablosuz bağlantı ve beyaz renkli tasarıma sahip yeni Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, net ara sesler, tizler ve etkili bas sesi ile kesintisiz ses deneyimi sunmak için tasarlanmış ve 40 mm sürücülerle güçlendirilmiş.

Konsol Ürünleri İşletme Müdürü Andrew Ewing, “HyperX, konsol oyuncuları için en iyi deneyimi sunan, güvenilir ve uygun fiyatlı oyuncu ürünlerini sunmaya çalışıyor.” dedi.

Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, yalnızca 275 gram ağırlığında. Hafif bir tasarıma sahip olan kulaklığın uzun oyun seansları sırasında rahatlık sağlaması  için üzerine yumuşak kulaklık yastıkçıkları eklenmiş. Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı Playstaiton 4 ve PC ile uyumlu olup, kulaklık üzerinde bulunan kullanışlı ses kontrolleri, döndür/sessize al özellikli gürültü önleyici mikrofon ve ayarlanabilir çelik sürgüler gibi bir dizi kullanılabilirlik özelliği sunuyor.

Kulaklık, 12 metre kablosuz menzile sahip ve 17 saate kadar pil ömrü ile kablosuz bir deneyim (%50 kulaklık sesinde test edilmiş) sunuyor.

Özellikleri:

Kulaklık

Parti Numarası: HHSS1C-KB-WT/G

Kulaklık Sürücü: Dinamik, Neodyum mıknatıslarla birlikte 40mm

Tip: Geri dönüş kapalı

Frekans yanıtı: 20Hz – 20kHz

Empedans: 16Ω

Ses basınç seviyesi: 95.5 dBSPL, 1 kHz frekansta 1 mW

T.H.D.: ≦2%

Pil Ömrü: 17 saate kadar

Kablosuz menzil: 2.4Ghz – 12 metreye kadar (açık alanda)

 

Mikrofon

Eleman: Elektret kondenser tipi mikrofon

Kutup düzeni: Çift yönlü, Gürültü önleyici

Frekans yanıtı: 50Hz – 18kHzPakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.