HyperX, En İyi Kadın İçerik Üreticisi Pokimane İle Marka Elçisi Sponsorluğunu Yeniledi HyperX, En İyi Kadın İçerik Üreticisi Pokimane İle Marka Elçisi Sponsorluğunu Yeniledi
(Haber Bülteni) HyperX, en iyi kadın içerik üreticisi Pokimane ile yeniden sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. Pokimane sponsorluk kapsamında yayınlarında ve diğer pazarlama girişimlerinde özellikle... HyperX, En İyi Kadın İçerik Üreticisi Pokimane İle Marka Elçisi Sponsorluğunu Yeniledi

(Haber Bülteni)

HyperX, en iyi kadın içerik üreticisi Pokimane ile yeniden sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. Pokimane sponsorluk kapsamında yayınlarında ve diğer pazarlama girişimlerinde özellikle HyperX oyun kulaklıklarını, klavyelerini, farelerini ve fare altlıklarını kullanacak.

Pokimane asıl kariyeri olan kimya mühendisliğini bıraktıktan sonra, League of Legends yayınları ile yayıncılık kariyerine başladı. Birden çok platformda başarılı kanallara sahip en iyi kadın içerik üreticilerinden biri haline geldi. Bir HyperX marka elçisi olan Pokimane, HyperX oyunculuk öyküsünü, 28 milyondan fazla hayranı ile büyüyen kitlesine ulaştırmaya yardım edecek.

HyperX Etkileyici Pazarlama Müdürü Khoi Nguyen, HyperX ’in bir yıl daha Pokimane ile ortak olmaktan gurur duyduğunu söyleyerek; “Oyunlarda çeşitliliğin güçlü bir destekçisi ve uzun süredir Pokimane sponsoru olarak, bu sektördeki kadınları yüceltmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Pokimane ile devam eden bu ortaklığı ve oyun çevre birimlerimiz ile yeni içerik ve etkinlikler üretmeyi dört gözle bekliyoruz ve tüm oyunculara ellerinden gelenin en iyisini başarmaları için ilham veriyoruz” dedi.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.