HyperX, fastPay Wildcats ve İstanbul Başakşehir Espor Takımları’nın Sponsoru Oldu HyperX, fastPay Wildcats ve İstanbul Başakşehir Espor Takımları’nın Sponsoru Oldu
 (Haber Bülteni) HyperX, 2006 yılında Türkiye’nin ilk profesyonel Espor kulübü olan fastPay Wildcats’in ve 2018 yılında Türkiye’nin ilk FIFA Pro Clubs (11v11) takımını kuran... HyperX, fastPay Wildcats ve İstanbul Başakşehir Espor Takımları’nın Sponsoru Oldu

 (Haber Bülteni)

HyperX, 2006 yılında Türkiye’nin ilk profesyonel Espor kulübü olan fastPay Wildcats’in ve 2018 yılında Türkiye’nin ilk FIFA Pro Clubs (11v11) takımını kuran İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün sponsoru oldu. 

İstanbul Başakşehir Espor, mücadele ettiği Pro Elite League’de üst üste iki Türkiye Kupası Şampiyonluğu ile bu unvanın tek sahibi olmasının yanı sıra Türkiye eMilli Takımına sporcu gönderme başarısı elde etti. İki farklı FIFA takımı bulunan İstanbul Başakşehir’in aktif olarak 20’den fazla E-sporcusu bulunuyor. Istanbul Başakşehir, 2021 yılında başarı serisini devam ettirmek için HyperX oyuncu ekipmanlarını kullanacak. 

 

                

 

Ülkemizin öncü kulüplerinden olan fastPay Wildcats, aynı zamanda Türkiye League of Legends Ligi’nin de ilk şampiyonu. fastPay Wildcats de, 2021 yılında HyperX oyuncu ekipmanlarını kullanacak.

HyperX’in, İstanbul Başakşehir Esporve fastPay Wildcats ekipman sponsorlukları 2021-2022 yıllarını kapsıyor.

 

 

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.