[sam id=2]
HyperX Esports Arena Las Vegas İçin İsim Hakları Sözleşmesi Yenilendi HyperX Esports Arena Las Vegas İçin İsim Hakları Sözleşmesi Yenilendi
(Haber Bülteni) Kingston’ın oyun bölümü HyperX ile global E-spor şirketi Allied Esports Entertainment’ın (NASDAQ: AESE) bir yan kuruluşu olan Allied Esports’un, Las Vegas Strip’teki... HyperX Esports Arena Las Vegas İçin İsim Hakları Sözleşmesi Yenilendi

(Haber Bülteni)

Kingston’ın oyun bölümü HyperX ile global E-spor şirketi Allied Esports Entertainment’ın (NASDAQ: AESE) bir yan kuruluşu olan Allied Esports’un, Las Vegas Strip’teki Luxor Hotel & Casino’da bulunan HyperX Esports Arena Las Vegas için özel isim hakları sözleşmesinin yenilendiğini duyurdu.

Bu çok yıllık anlaşmaya göre, HyperX, HyperX Esports Arena Las Vegas ’da gerçekleşecek olan tüm etkinliklerde, sosyal medya platformlarında ve bunların yanı sıra mekanın iç ve dış bölümlerinde önemli bir marka olarak yer almaya devam edecek. HyperX ve Allied Esports, oyun ve E-spor topluluklarını büyütmeye odaklanan HyperX Esports Arena Las Vegas ’da çeşitli etkinlikler üzerine ortaklık yapmaya devam edecekler.

Kuzey Amerika’nın önde gelen E-spor salonu ve prodüksiyon tesisi olan HyperX Esports Arena Las Vegas, E-spor hayranları, profesyonel oyuncular, yayıncılar ve ilham verenler, etkinlik organizatörleri, yayımcılar ve takımlar için dünya çapında bir bölge haline gelmişti. HyperX Esports Arena Las Vegas, Mart 2018’de Esports Business Summit’in Yılın Mekanı olarak adlandırıldığı açılışından bu yana, League of Legends All-Star ve Capcom Cup gibi ikon olan firmalar da dahil olmak üzere 500’den fazla etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ayrıca, HyperX Esports Arena Las Vegas, 2019’da 300.000’den fazla ziyaretçiyi ağırladı.

HyperX Esports Arena Las Vegas’ın dünya standartlarında oyun konukseverliğinin yanı sıra çok çeşitli etkinlik olanakları, dünya çapında birçok çevrimiçi E-spor ve eğlence prodüksiyonunun merkezinde olmaya devam ediyor.

ABD ‘nin en büyük teknoloji fuarı olan CES 2021 bu yıl çevrimiçi bir formata geçerken, HyperX, oyun hayranlarının ve dünya çapındaki ziyaretçilerin özel bir ortamda oyun deneyimini yaşadığı HyperX Esports Arena Las Vegas’da bu sponsorluk ile birlikte 2021 yılında sağlıklı bir şekilde oyun oynamaya hazırlandığını duyurdu.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.