[sam id=2]
HyperX, Yeni Oyun Ekipmanlarını  CES 2021’de Tanıttı HyperX, Yeni Oyun Ekipmanlarını  CES 2021’de Tanıttı
(Haber Bülteni) HyperX bu yıl online olarak gerçekleştirilen CES 2021’de, ödüllü ürün serisine yeni oyuncu ekipmanları eklediğini duyurdu. Sanal olarak gerçekleşen tanıtımda  HyperX Alloy... HyperX, Yeni Oyun Ekipmanlarını  CES 2021’de Tanıttı

(Haber Bülteni)

HyperX bu yıl online olarak gerçekleştirilen CES 2021’de, ödüllü ürün serisine yeni oyuncu ekipmanları eklediğini duyurdu. Sanal olarak gerçekleşen tanıtımda  HyperX Alloy Origins 60 Mekanik Oyun Klavyesi ve Xbox X /S serileri için geliştirilmiş olan ChargePlay Duo Kontrol Cihazı Şarj İstasyonu duyuruldu. Ayrıca Pulsefire Haste Oyun Faresi, Cloud II Kablosuz Oyun Kulaklığı ve Cloud Revolver Oyun Kulaklığı + 7.1‘in de artık dünya çapında satışta olduğu duyuruldu.

 

HyperX Alloy Origins 60 Mekanik Oyun Klavyesi

Klavye, masaüstü alanından fazlasıyla yararlanmak için ultra kompakt, %60 form faktörüne sahip. Ayrıca daha duyarlı anahtar işlemi için daha kısa çalıştırma noktası ve daha kısa hareket mesafesi ile tasarlanmış HyperX kırmızı doğrusal mekanik anahtarları kullanıyor. HyperX Alloy Origins 60, HyperX Red anahtarlarının açık LED tasarımlarını ve hızlı tanıma için yanlara basılmış ikincil işlevlere sahip PBT çift vuruşlu tuş kapaklarını kullanıyor. HyperX NGENUITY yazılımı ile kullanıcıların ışıklandırma, Oyun Modu ve makro ayarlarını kişiselleştirmelerine olanak tanıyarak dahili belleğe sahip üç adede kadar profil sunabiliyor.

 

Xbox İçin HyperX ChargePlay Duo Kontrol Cihazı Şarj İstasyonu

 Resmi Xbox lisanslı HyperX ChargePlay Duo, Xbox için tasarlanmış ve Xbox X / S serisi, Xbox One kablosuz kontrol cihazları ile uyumlu.Kumandaların üzerinde şarj durumunu gösteren LED göstergeler bulunuyor. Her ChargePlay Duo kontrol cihazı ayrıca iki adet 1400mAH şarj edilebilir pil paketi içeriyor.

 

 
HyperX Pulsefire Haste

Pulsefire Haste, daha hızlı hareket ve havalandırma sağlayan ultra hafif, petek yapılı altıgen tasarıma sahip bir fare. Toza karşı dayanıklı TTC altın mikro anahtarlar ile 60M tıklama ömrüne, 6 adet programlanabilir düğmeye ve yerleşik belleğe sahip. Pulsefire Haste, kolay kayma hareketi için düşük sürtünmeli, yüzde yüz saf PTFE kızaklarla üretilmiş. Hafif ve esnek paracord malzemeden tasarlanmış olan HyperFlex USB Kablo, gerginliği ve direnci azaltarak daha kolay fare hareketlerine olanak veriyor. Kullanıcılar HyperX NGENUITY Yazılımı ile DPI ayarlarını, RGB aydınlatma özelliklerini, tuş atamalarını kolayca kişiselleştirilebilir ve makroları kayıt edebilirler.

 

HyperX Cloud II Kablosuz

Cloud II Kablosuz , Kablolu Cloud II ’nin tasarımına, konforuna, performansına ve dayanıklılığına sahip. Zengin ve net bir ses sağlayan HyperX özel ayarlanmış sanal 7.1 surround ses ve 53 mm sürücüler içeriyor. Oyun sınıfı kablosuz kulaklık, 2.4 GHz ‘de bağlantı, 30 saate kadar pil ömrü ve 20 metre kablosuz menzil sunuyor.

 

HyperX Cloud Revolver + 7.1

Cloud Revolver + 7.1 Oyun Kulaklığı, geniş ses aralığı, stüdyo sınıfı ses kalitesinin yanı sıra özel HyperX konforu ve dayanıklılığı sunuyor. Sanal surround sese sahip kulaklık, FPS ve açık dünya oyunlarında gelişmiş ses hassasiyeti için daha fazla derinlik ve genişlik sağlamak için 50 mm yönlendirmeli sürücüler bulunduruyor.

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.