HyperX, Ödüllü Kulaklık Serisine Bir Yenisi Ekliyor HyperX, Ödüllü Kulaklık Serisine Bir Yenisi Ekliyor
(Haber Bülteni) Kingston’ın oyun birimi HyperX, Cloud Stinger S oyuncu kulaklığı + 7.1 ‘in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni Cloud Stinger S oyun kulaklığı, sürükleyici... HyperX, Ödüllü Kulaklık Serisine Bir Yenisi Ekliyor

(Haber Bülteni)

Kingston’ın oyun birimi HyperX, Cloud Stinger S oyuncu kulaklığı + 7.1 ‘in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni Cloud Stinger S oyun kulaklığı, sürükleyici bir ses deneyimi için 50mm yönlendirmeli sürücülere ve NGENUITY yazılımı aracılığıyla sanal 7.1 çevresel ses özelliğine sahip.

Cloud Stinger S, 275 gram ağırlığında ve 90 derece dönen kulak kapakları ile oldukça hafif bir oyun kulaklığı. Kulaklığın 50mm yönlendirmeli sürücüleri, sesi doğrudan kulağın içine konumlandırarak, yüksek kaliteli sesi en net şekilde sunabiliyor.

Cloud Stinger S, yumuşak hafızalı köpük ve yumuşak suni deri ile özel HyperX konforu sunmaya devam ediyor. Kulaklıklı mikrofon seti ayrıca döndür/sessize al özellikli bir mikrofon olup, uzun süreli dayanıklılık için ayarlanabilir çelik kaydırıcılar ve kulaklık üzerindeki ses kontrolleri gibi kullanışlı bir dizi özellik sunuyor. Cloud Stinger S oyun kulaklığının yerleşik gürültü önleyici mikrofonu, sorunsuz sohbet uyumluluğu için TeamSpeak ve Discord tarafından onaylanmış.

HyperX Cloud Stinger S Oyun Kulaklığı Özellikleri

Parti Numarası
HHSS1S-AA-BK/G

Kulaklık

Sürücü: Dinamik, Neodyum mıknatıslarla birlikte 50 mm
Tip: Çevresel, Geri dönüş kapalı
Frekans yanıtı: 18 Hz-23 kHz
Empedans:
32 Ω
Ses basınç seviyesi:
95.5 dBSPL/mW, 1 kHz frekansta
T.H.D.: ≤ 2%
Ağırlık:
275g
Kablo uzunluğu:
2,5 m
Bağlantı tipi:
3,5 mm fiş (4 kutuplu)

Mikrofon

Eleman: Elektret kondenser tipi mikrofon
Kutup düzeni:
Tek yönlü, Gürültü önleyici
Frekans yanıtı:
50 Hz – 18 kHz
Hassasiyet:
-40 dBV (1 kHz’de 1V/Pa)

USB Adaptörü

Ağırlık: 12g
Kablo uzunluğu:
0,15m