HyperX, ChargePlay Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu’nu Satışa Çıkardı HyperX, ChargePlay Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu’nu Satışa Çıkardı
(Haber Bülteni) HyperX, Xbox için yenilenen HyperX ChargePlay Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu’nu satışa çıkardığını duyurdu. En son çıkan Xbox kablosuz oyun kumandaları ile... HyperX, ChargePlay Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu’nu Satışa Çıkardı

(Haber Bülteni)

HyperX, Xbox için yenilenen HyperX ChargePlay Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu’nu satışa çıkardığını duyurdu.

En son çıkan Xbox kablosuz oyun kumandaları ile garantili uyumluluk için Microsoft tarafından da test edilmiş ve onaylanmış olan resmi lisanslı ChargePlay Duo, hem yeni Xbox Series X / S, hem de eski Xbox One kablosuz oyun kumandaları ile çalışacak şekilde tasarlandı. Oyuncular artık oyun kumandalarını üç saatin altında tam olarak şarj edebilecekler.

 

 

 

 

 

 

Xbox oyuncuları için çevre dostu olan ChargePlay Duo, ekstradan AA pil satın alma ihtiyacını ortadan kaldırmak için iki adet 1400mAh şarj edilebilir pil paketi ile birlikte geliyor. Bu yeni şarj istasyonu, hem Xbox Series X / S, hem de Xbox One kablosuz oyun kumandaları için şarjlı pil kapakları içeriyor ve kullanıcılar pil paketini çıkarmadan oyun kumandalarını şarj edebiliyorlar.

ChargePlay Duo, en iyi denge için ağırlıklı kompakt taban ve alt kısmında kauçuk tutma pedleriyle rahat, hızlı ve güvenli bir yerleştirme sunuyor. Şarj istasyonunda ayrıca her kumanda yuvası için şarj durumunu gösteren LED göstergeler de bulunuyor.

Xbox İçin HyperX ChargePlay Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu Özellikleri:

Parça Numarası
HX-CPDUX-A

Şarj İstasyonu

Oyun Platformu: Xbox Series X|S and Xbox One

Tip: Şarj Edilebilir Piller

Oyun kumandası sayısı: 2 adet Xbox Series X|S ya da Xbox One Kablosuz Oyun Kumandası

Şarj Süresi: 2.5 saat

Şarj Göstergeleri: 2

 

Boyutlar

Uzunluk: 131.30mm

Genişlik: 119.0mm

Yükseklik: 80.5mm

Ağırlık: 200g

AC adaptörle birlikte toplam ağırlık: 350g

 

2 Adet Şarj Edilebilir Pil

Kapasite: 1400mAh/3.36 Wh

AC Duvar Adaptörü


Giriş: 100-240V AC, 50/60 Hz, 0.4 A
Çıkış: 5V DC ⎓ 2A

Kablo uzunluğu: 2m

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.