HyperX’ten, Hafta Boyu Sürecek LOOT DROP İndirimleri HyperX’ten, Hafta Boyu Sürecek LOOT DROP İndirimleri
(Haber Bülteni) Kingston Technology Company Inc. oyun bölümü HyperX, globaldeki tüm hayranlarına teşekkür mahiyetinde HyperX Loot Drop etkinliğini düzenliyor. Ödüllü tüm HyperX ürünlerinin yer... HyperX’ten, Hafta Boyu Sürecek LOOT DROP İndirimleri

(Haber Bülteni)

Kingston Technology Company Inc. oyun bölümü HyperX, globaldeki tüm hayranlarına teşekkür mahiyetinde HyperX Loot Drop etkinliğini düzenliyor. Ödüllü tüm HyperX ürünlerinin yer alacağı Loot Drop etkinliği tüm dünya çapında gerçekleşecek. Etkinlik 17-22 Mart tarihlerinde tüm dünyada aynı anda başlayacak olup, her bölgenin perakende satış mağazaları ve satıcıları da etkinlikte yer alacak.

HyperX Loot Drop, olağanüstü indirimlerle HyperX ’in ödüllü ürünlerinin yer aldığı, oyun topluluğuna ve HyperX hayranlarına destek gösterdiği tüm dünya çapında gerçekleşen bir kutlama. Loot Drop etkinliğinde oyun kulaklıkları, klavyeler, fareler ve daha fazlası indirimlerle sunuluyor.

Yonga kıtlığı, tedarik sıkıntılarının yaşandığı bu zorlu pandemi sürecinde HyperX, dünya çapındaki perakende ve online satış ortaklarıyla birlikte çalışmaya devam ederek, profesyonel oyuncular, yayıncılar, spor alanındaki profesyoneller ve her oyun türünden oyuncular tarafından kullanılan ürünlerini sunmaya devam ediyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.