HyperX, Pulsefire Haste Oyun Faresini Duyurdu HyperX, Pulsefire Haste Oyun Faresini Duyurdu
(Haber Bülteni) Kingston’ın oyun birimi HyperX, HyperX Pulsefire Haste oyun faresini duyurdu. 59 gram ağırlığındaki Pulsefire Haste, ultra hafif, daha hızlı hareket ve artırılmış... HyperX, Pulsefire Haste Oyun Faresini Duyurdu

(Haber Bülteni)

Kingston’ın oyun birimi HyperX, HyperX Pulsefire Haste oyun faresini duyurdu. 59 gram ağırlığındaki Pulsefire Haste, ultra hafif, daha hızlı hareket ve artırılmış havalandırma sağlayan altıgen petek tasarıma sahip.

Pulsefire Haste, HyperX NGENUITY yazılımı ile özel profil kaydedebilmek için yerleşik belleğe ve 6 adet programlanabilir düğme barındırıyor. Farede, 60 milyon tıklama ömrü sağlayan, toza karşı dayanıklı TTC altın mikro anahtarlar bulunuyor. Aynı zamanda 400, 800, 1600, ve 3200 olmak üzere dört farklı DPI ayarına, 16.000 DPI ‘ya kadar doğru izleme ve yerel DPI ayarları için Pixart 3335 sensörüne sahip.

Pulsefire Haste, daha kolay kayma hareketleri için düşük sürtünmeli, %100 saf PTFE kızaklarla üretilmiş. Hafif ve esnek paracord malzemeden tasarlanmış olan HyperFlex USB Kablo, gerginliği ve direnci azaltarak daha seri hareket sağlamayı vadediyor.

HyperX Mouse Birimi Yöneticisi Jennifer Ishii yaptığı açıklamada, “HyperX, en üst düzey oyun performansı için tasarlanmış hafif, birden fazla platformla uyumlu mouse arayanlar da dahil olmak üzere her seviyedeki oyuncunun sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor” dedi.

Pulsefire Haste üzerinde daha fazla kontrol ve konfor için farenin yanları ile sol ve sağ fare düğmelerine kavrama bantları yerleştirilmiş. Aşındıkları zaman değiştirebilmeniz için yedek bir kızak seti de ürüne dahil. Pulsefire Haste, HyperX NGENUITY yazılımı ile özelleştirilebilir, kullanıcıların DPI ayarlarını, RGB aydınlatmasını, düğme atamalarını kişiselleştirmelerine ve makroları kaydetmelerine olanak tanıyor.

 

Temel Özellikleri:

Parça Numarası
HMSH1-A-BK/G

Şekil: Simetrik

Sensör: Pixart PAW3335

Çözünürlük: 16.000 DPI ’a kadar

DPI Önayarları: 400 / 800 / 1600 / 3200 DPI

Hız: 450 ips

Hızlanma: 40 G

Düğme sayısı: 6

Sol / Sağ düğme anahtarları: Toza Karşı Dayanıklı TTC Altın Mikro Anahtar

Sol / Sağ düğme dayanıklılığı: 60 milyon tıklama

Aydınlatma efektleri: Her LED için RGB aydınlatma2

Yerleşik bellek: 1 profil

Sorgulama hızı: 1000 Hz

Kablo tipi: HyperFlex USB Kablo

Bağlantı tipi: USB 2.0

Kızak materyali: Yüzde yüz saf (virgin grade) PTFE

Ağırlık (kablo olmadan): 59 g

Ağırlık (kablo ile birlikte): 80 g

Boyutlar Uzunluk: 124,2 mm

               Yükseklik: 38,2 mm

               Genişlik: 66,8 mm

 Kablo uzunluğu: 1,8 mPakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.