HyperX Cloud II Kablosuz Oyun Kulaklığı Piyasada HyperX Cloud II Kablosuz Oyun Kulaklığı Piyasada
(Haber Bülteni) Kingston’ın oyun birimi HyperX, HyperX Kablosuz Oyun Kulaklığı Cloud II ‘yi duyurdu. Çıktığı günden bu yana dört milyon satan ve hala satılmaya... HyperX Cloud II Kablosuz Oyun Kulaklığı Piyasada

(Haber Bülteni)

Kingston’ın oyun birimi HyperX, HyperX Kablosuz Oyun Kulaklığı Cloud II ‘yi duyurdu. Çıktığı günden bu yana dört milyon satan ve hala satılmaya devam eden kablolu Cloud II ‘nin tasarımı, konforu, performansı ve dayanıklılığının mirası üzerine inşa edilen yeni kablosuz Cloud II kulaklık, bir dizi özellikle birlikte geliyor.

HyperX pazarlama ve satış müdür yardımcısı Larry Gonzales yaptığı konuşmasında “Amacımız, en çok satan Cloud II ’mizin kablosuz bir versiyonunu sunmaktı. Bunun için de HyperX Cloud kulaklıklarının efsanevi konforu ve sağlam DNA’sı üzerine inşa ettik. HyperX Cloud II Kablosuz kulaklık, ilk kez 2015 yılında tanıtılan ve ikonik tasarıma sahip, konforlu, uygun fiyat aralığında ve en iyi ses kalitesiyle sektörü sarsan orijinal Cloud II ‘nin mirasını sürdürmek üzere tasarlandı” dedi.

Oyun içi ses deneyimleri için tasarlanan Kablosuz Cloud II, evden çalışırken, uzaktan eğitim görürken ya da oyun oynarken zengin ve net ses sunan, özel ayarlanmış HyperX sanal 7.1 surround ses ve 53 mm sürücülere sahip. Ayrıca 2.4 GHz ‘de kablosuz bağlantı, 30 saate kadar pil ömrü ve 20 metre kablosuz bağlantı menzili de kulaklığın öne çıkan özellikleri arasında.

Cloud II Kablosuz kulaklık, ayarlanabilir kafa bandı, esnek suni deri ve yumuşak hafızalı köpük içeren dayanıklı bir alüminyum çerçeveye sahip. Kulaklık, geliştirilmiş oyun içi ve video konferans sohbetleri için arka plan gürültüsünü ve patlayıcı seslerin etkilerini azaltan gürültü önleyici, çıkarılabilir bir mikrofon içeriyor. Kullanıcılar mikrofonu tercihlerine göre kolayca konumlandırabiliyorlar. Kulaklık ayrıca mikrofonu sessize alma LED göstergesine ve mikrofon takibi özelliğine sahip.

Cloud II Kablosuz oyun kulaklığı, PC, PS4  ve Nintendo Switch ile uyumlu. TeamSpeak  ve Discord tarafından da onaylanmış. Kulaklık, HyperX’in NGENUITY yazılımıyla çalışıyor ve isteğe bağlı köpük pop filtresi içeriyor.

HyperX Cloud II Kablosuz Özellikleri

Parça Numarası

HHSC2X-BA-RD/G

Kulaklık

Sürücü tipi: Dinamik, Neodyum mıknatıslarla 53 mm
Çalışma prensibi: Çevresel, geri dönüş kapalı
Frekans yanıtı: 15 Hz – 20kHz
Empedans: 60 Ω
Ses basınç seviyesi: 104 dBSPL/mW, 1 kHz frekansta 
T.H.D.: ≤1%

Ağırlık: 300g

Mikrofonla birlikte ağırlık: 309g

Kablo uzunluğu ve tipi: USB şarj kablosu (0.5m)

Pil ömrü: 30 saat

Kablosuz Mesafe: 20 metreye kadar 2.4GHz

Mikrofon

Eleman: Elektret kondenser tipi mikrofon

Kutup düzeni: Çift yönlü, Gürültü önleyici

Frekans yanıtı: 50Hz-6.8kHz

Hassasiyet: -20dBV (1kHz’de 1V/Pa)Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.