IFA 2015 ASUS Panelini Canlı İzleyin! IFA 2015 ASUS Panelini Canlı İzleyin!
IFA 2015 etkinliğinde ASUS paneli internet üzerinden de canlı olarak yayınlanacak! IFA 2015 ASUS Panelini Canlı İzleyin!

IFA 2015 etkinliğinde ASUS, “İnanılmaza Hazır Olun” sloganı ile internet üzerinden de canlı olarak yayınlanacak özel etkinlikte teknolojide çığır açacak ürünlerini tanıtacak.

Yeni dijital çağa yön veren şirketlerin başında gelen bilgisayar donanımı ve akıllı cihaz üreticisi ASUS; teknolojide çığır açacak ürünlerini muhteşem bir etkinlikle tanıtmaya hazırlanıyor.

ASUS 2 Eylül Çarşamba günü Berlin’deki IFA 2015 etkinliğinde, Zen ve ROG grubu yeni ürünlerini duyurmaya hazırlanıyor. Basın toplantısında tanıtılacak bu ürünler ile yalnızca oyun severler oyun deneyimlerini doruk noktasına taşımakla kalmayacak aynı zamanda iletişim dünyası da yeniden şekillenecek.

Teknoloji ve elektronik devlerinin katılacağı IFA 2015’te, ASUS’un “İnanılmaza Hazır Olun” sloganı ile yapacağı özel etkinlik, 2 Eylül Çarşamba günü TSİ 14:00’da internet üzerinden de http://press.asus.com/events/ifa/ adresinden canlı olarak izlenebilecek.

– Basın BülteniSonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.