IKEA Ve Asus Rog İşbirliğinden Uygun Fiyatlı Oyuncu Mobilyaları IKEA Ve Asus Rog İşbirliğinden Uygun Fiyatlı Oyuncu Mobilyaları
(Haber Bülteni) İki dünya devi IKEA ve ASUS ROG bir araya gelerek oyuncular için 30 farklı seride mobilya ve mobilya aksesuarları üreteceklerini duyurdu. Espor’un... IKEA Ve Asus Rog İşbirliğinden Uygun Fiyatlı Oyuncu Mobilyaları

(Haber Bülteni)

İki dünya devi IKEA ve ASUS ROG bir araya gelerek oyuncular için 30 farklı seride mobilya ve mobilya aksesuarları üreteceklerini duyurdu.

Espor’un yaygınlaşması ile özellikle oyuncu koltuklarının üretim ve tasarımlarına yönelik yeni bir pazar oluştu. Büyük firmalar ise – Logitech’in Herman Miller firması ile anlaşması gibi- bu talebi karşılamak için fırsatları değerlendiriyor.

IKEA uzun bir süredir akıllı teknolojiler üzerine çalışıyordu ancak oyuncu donanımları sektörü onlar için de bir ilk olacak.

Firma yaptığı açıklamada; “ROG ve IKEA’nın birlikte çalışması ile IKEA, ev mobilyalarındaki deneyimini ROG’un sıradışı oyun deneyimi uzmanlığı ile birleştirmek istiyor” dedi.

Oyuncu mobilyalarının Çin’deki Ar-Ge merkezi tarafından geliştirileceği belirtiliyor. IKEA mühendisleri ve ASUS ROG tasarımcıları bir çok ESpor oyuncusu ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacaklar. Henüz, tasarımların hangi mobilyalar için yapılacağı açıklanmadı.

Kaynak:  https://www.donanimhaber.com/ikea-ve-asus-rog-oyuncu-mobilyalari-uretecek–125056

               https://www.engadget.com/ikea-asus-rog-gaming-furniture-091759480.html