Kategoriler

İki Dakika İçerisinde 2015 Yılının Ses Getiren Oyunları

Her biri ayrı güzel olan 2015’in en bomba video oyunları!

2015 yılı da her yıl olduğu gibi yine video oyunları için oldukça dolu geçti. Özellikle sene sonuna yaklaştığımız dönemde ardı arkası kesilmeden çok sıkı oyunlar ile kafa kafaya geldik. Hangisine ne kadar zaman ayırıp, hangisini önce bitireceğimize karar veremediğimiz oldu.

Malcolm Klock’un youtube kanalında yayınladığı güzel video ile bu oyunlara tekrar bir göz atıyoruz. İşte karşınızda 2 dakikadan kısa sürede 2015’in en çok ses getiren oyunları. İyi seyirler.

Listeyi merak edenler için:

Bloodborne, Rise of the Tomb Raider, Call of Duty: Black Ops 3, The Witcher 3, Assassin’s Creed: Syndicate, Halo 5, Until Dawn, Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, Rainbow Six: Siege, Dying Light, Star Wars: Battlefront, Prune, Ori and the Blind Forest, Forza Motorsport 6, Everybody’s Gone to the Rapture, Yakuza 5, Fallout 4, Life is Strange, Soma, Her Story, Mad Max, Monster Hunter 4, Ultimate Mortal Kombat X, Just Cause 3, NBA Live 16, Evolve, King’s Quest, Splatoon, Yoshi’s Wooly World, Disney Infinity 3.0, Grow Home, Yo-Kai Watch, Rocket League, Undertale, FIFA 16, Devil’s Third, NBA 2k16, Axiom Verge, Batman: Arkham Knight, Madden NFL 16, DiRT Rally, Kirby and the Rainbow, Curse Galak-Z, Pillars of Eternity, Disgaea 5: Alliance of Vengeance, Transformers: Devastation, Oreshika Tainted Bloodlines, Stella Glow, Total War: Attila, Apotheon, Xenoblade Chronicles X, Need for Speed, Battlefield Hardline, Fatal Frame 5: Maiden of Black Water, Nobunaga’s Ambition: Sphere of Influence