Injustice 2’nin Yeni Fragmanı – Firestorm, Catwoman, Green Arrow ve Green Lantern Injustice 2’nin Yeni Fragmanı – Firestorm, Catwoman, Green Arrow ve Green Lantern
Injustice 2'nin duyurulan yeni karakteri Firestorm; Catwoman, Green Arrow ve Green Lantern'i fena pataklıyor. Videosu haberimizde. Injustice 2’nin Yeni Fragmanı – Firestorm, Catwoman, Green Arrow ve Green Lantern

16 Mayıs tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan dövüş oyunu Injustice 2‘nin yeni fragmanında Firestorm, Catwoman, Green Arrow ve Green Lantern’i daha yakından inceleyebiliyoruz.

Videoda kendisini gösteren Firestorm, DC evreninin pek de popüler olmayan karakterlerinden biri. Eğer Legends of Tomorrow dizisini izliyorsanız, muhtemelen kahramanımızın yüzüne hakimsiniz demektir. Kendini zamanda yolculuk yapıp Rip Hunter’a eşlik ediyor. Kafalardaki asıl soru ise bu karakterin, oyunda nasıl bir role bürüneceği. İlk oyunda yer almayan Firestorm, bu oyunda hangi tarafta olacağı henüz bilinmiyor. 

Injustice 2 İçin İlk Resmi Hikaye Fragmanı GeldiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.