iPhone ve iPad İçin Ek Depolama Alanı: iXpand iPhone ve iPad İçin Ek Depolama Alanı: iXpand
iPhone ve iPad cihazlar için özel olarak geliştirilen iXpand flash sürücüsü e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuluyor. iPhone ve iPad İçin Ek Depolama Alanı: iXpand

SanDisk’in iPhone ve iPad cihazlar için özel olarak geliştirdiği iXpand adını verdiği flash sürücüsü e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuluyor.

Metal tasarıma sahip, SanDisk iXpand Flash Drive, yaklaşık olarak 5 gram ağırlığında. Biri USB 3.0 biri ise Lightning olmak üzere iki çıkış bulunduran Flash Drive’in asıl yeteneği ise iPhone ve iPad’lere bağlanabilmesi. iOS için mevcut olan SanDisk uygulaması sayesinde iOS cihazlara hem dosya aktarımı hem yedekleme yapma yeteneklerine kavuşan SanDisk Flash Drive, aynı zamanda medya da oynatabiliyor. Günümüz video formatlarını destekleyen cihaz, altyazı desteğine de sahip. Ürün, e-ticaret platformu n11.com’da, 16 GB 129 TL, 32 GB 175 TL, 64 GB 249 TL ve 128 GB 389 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

SanDisk; iPhone ve iPad için Yeni Flaş Sürücüsünü Satışa Sundu

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.