iRobot Süpürgeler Yasaklı Alan Teknolojisi ile Geliyor! iRobot Süpürgeler Yasaklı Alan Teknolojisi ile Geliyor!
iRobot, robot süpürgeleri için geliştirilen yasak alan teknolojisini hayata geçirdi. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. iRobot Süpürgeler Yasaklı Alan Teknolojisi ile Geliyor!

iRobot, robot süpürgeleri için geliştirilen yasak alan teknolojisini hayata geçirdi. Robot süpürgelerin istenmeyen bölümlere geçmesini sağlayan teknoloji ile öne çıkan iRobot, kendi toz haznesini kendi temizleyen ve akıllı haritalama sistemine sahip ürünlerini Türk tüketicileriyle buluşturuyor.

Yasaklı alan (keep out zone) teknolojisi ile robot süpürgenin, ev haritası üzerinden belirlenen bir alana girmesi engellenebiliyor. Çocukların oyuncakları, evcil hayvanların mama kapları gibi spesifik alanlar bile işaretlenebiliyor. Roomba i7+ ve sonrasındaki ürünleri kapsayan teknoloji iRobot’un yeni çıkacak ürünlerinde de kullanılacak.

Türkiye pazarı genişlemeye devam ediyor

iRobot’un robot süpürge ve robot paspas modelleri ürünleri MediaMarkt, Hepsiburada, Teknosa, Amazon Türkiye, Boyner, SüpürgeSepeti ve GelecekEvimde internet siteleri üzerinden Türk tüketicisiyle buluşuyor.

iRobot Türkiye Pazarında Liderlik Hedefliyor