İşte 25 Yıl Sonra Başımıza Gelecekler İşte 25 Yıl Sonra Başımıza Gelecekler
2.5 yıllık bekleyişin ardından oyun dünyasına giriş yapan Wasteland 2, etkileyici bir açılış videosuyla karşımızda. Rol yapma türüne olan ilginiz devam ediyorsa, izleyeceğiniz videodan... İşte 25 Yıl Sonra Başımıza Gelecekler

2.5 yıllık bekleyişin ardından oyun dünyasına giriş yapan Wasteland 2, etkileyici bir açılış videosuyla karşımızda.

Rol yapma türüne olan ilginiz devam ediyorsa, izleyeceğiniz videodan sonra kendinizi Wasteland 2’nin dünyasına atmak isteyebilirsiniz veya bulunduğunuz zamanı nimetten de sayabilirsiniz.

PC platformlarında çıkış yapan Wasteland 2, 80 saatten fazla oynanışıyla, 70 binden fazla insanın yardımıyla hayat buldu.

İşte karşımızda Wasteland 2’nin açılış videosu ve “bulunduğumuz dünyaya değer vermediğinizde başınıza gelebilecekler” mesajı. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.