İşte Destiny’nin İlk 15 Dakikası (Video) İşte Destiny’nin İlk 15 Dakikası (Video)
Büyük gün geldi! Uzun süredir dilimizden düşmeyen hem MMO hem de FPS deneyimini bizlere sunacak olan Destiny, bugünden itibaren bekleyenleriyle buluştu ve şimdiden ilk... İşte Destiny’nin İlk 15 Dakikası (Video)

Büyük gün geldi! Uzun süredir dilimizden düşmeyen hem MMO hem de FPS deneyimini bizlere sunacak olan Destiny, bugünden itibaren bekleyenleriyle buluştu ve şimdiden ilk 15 dakikasıyla gözlerimizi şenlendirmeye hazır.

Özellikle PC platformu konusunda çekingen davranan Bungie, hala bu konuda bir detay vermedi. FPS severlerin birçoğu Destiny’nin PC’ye çıkmayışından yakınmaya devam ediyor ancak şimdilik elimizde net bir bilgi yok.

Hem yeni nesil, hem de eski nesil platformlara çıkış yapan Destiny, birbirinden farklı sınıfları ve ırklarıyla, muhtemelen yılın en başarılı oyunlarından biri olacak. Olur da beyaz PS4, beyaz DualShock 4, Destiny’nin kendisi ve bir aylık da PS Plus üyeliği isterseniz 1.650 TL’yi gözden çıkarmanız gerekecek.

Biz sizi en iyi Destiny’nin ilk 15 dakikası ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.