Gtarcade, Huawei Ortaklığındaki  E-spor Turnuvasını Duyurdu Gtarcade, Huawei Ortaklığındaki  E-spor Turnuvasını Duyurdu
(Haber Bülteni) Popüler mobil RPG oyunu Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac‘in yayıncısı Gtarcade, 10 – 11 Nisan tarihleri arasında Huawei ile ortaklaşa... Gtarcade, Huawei Ortaklığındaki  E-spor Turnuvasını Duyurdu

(Haber Bülteni)

Popüler mobil RPG oyunu Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac‘in yayıncısı Gtarcade, 10 – 11 Nisan tarihleri arasında Huawei ile ortaklaşa gerçekleştirilecek 2 günlük davetiyeli online mobil E-spor etkinliği Jamir All Star‘ı duyurdu.

Bu son derece rekabetçi turnuvada, Avrupa ve Amerika’dan dünyanın en iyi sekiz Saint Seiya Awakening PvP oyuncusu 10.000 dolarlık ödül için karşı karşıya gelecek. Popüler manga serisi Saint Seiya’dan ilham alan sıra tabanlı oyun, 2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana dünya çapında 30 milyondan fazla indirildi. Geçen yılın ilk Jamir Şampiyonası Finali canlı yayını, tüm yayın platformlarında 350.000 izleyiciye ulaşmıştı.

Road to Master temalı Jamir All Star, dünyanın en iyi Saint Seiya Awakening: KotZ oyuncusu unvanını kazanma şansı için en güçlü PvP oyuncularını bir araya getirecek. Yedi maç İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Portekizce dillerinde Twitch, YouTube ve Nimo TV’de canlı yayınlanacak. Sıralamada ayrıca Sunucu Avrupa ve Sunucu Amerika’dan oldukça popüler oyuncular arasında bazı görülmemiş karşılaşmalar yer alacak.

Jamir All Star ayrıca daha büyük bir Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac 2021 E-spor programını başlatacak. Mevcut şampiyonların yanı sıra geleceğin oyuncularını desteklemek için, E-spor yorumcuları ve oyuncuları için resmi eğitim kampları bu yılın sonlarında sunulacak. Daha fazla ayrıntı 2021 sonbaharında açıklanacak.

Etkinlik programı:
  • Sunucu Avrupa Saati (GMT +1): Başlangıç 10 Nisan ve 11 Nisan, saat 18:00
  • Sunucu Amerika Saati (GMT-3): Başlangıç 10 Nisan ve 11 Nisan saat 14: 00

 

Bu etkinliğin destekçisi, yayın sırasında verilecek hediyelere sponsorluk yapan Huawei olacak. Akıllı telefonlar, akıllı saatler ve kulaklıklar dahil olmak üzere toplam 20.000 Dolar değerinde popüler tüketici ürünleri, eşzamanlı izleyici sayısı belirli dönüm noktalarına ulaştığında canlı yayın çekilişiyle sahiplerini bulacak. Ayrıca 2021’de gelecek diğer Gtarcade oyunları için bir dizi heyecan verici açıklama ve duyuru olacak.

Geçen ay Huawei, sanal akıllı telefon asistanı olan Huawei Assistant aracılığıyla bir E-spor “kartını” entegre eden ilk akıllı telefon markası olmuştu. Böylece Huawei Assistant tüm dünyadaki önemli oyun etkinlikleri, ligler ve turnuvalardan dakika dakika puanları, sonuçları ve haberleri kullanıcılarına bildirebiliyor.

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac, akıllı telefon ve tablet kullanıcıları AppGallery‘den indirilebilir.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.