K-Pop’tan sonra J-pop Dünyayı Ele Geçiriyor  K-Pop’tan sonra J-pop Dünyayı Ele Geçiriyor 
(Haber Bülteni) Küresel müzik uygulaması Deezer, yeni “Japon Müziği” kanalıyla Japon sanatçıların inanılmaz yeteneklerini dünyanın dört bir yanındaki hayranları için sergilemeye hazır. Özel kanal,... K-Pop’tan sonra J-pop Dünyayı Ele Geçiriyor 

(Haber Bülteni)

Küresel müzik uygulaması Deezer, yeni “Japon Müziği” kanalıyla Japon sanatçıların inanılmaz yeteneklerini dünyanın dört bir yanındaki hayranları için sergilemeye hazır. Özel kanal, meraklısına J-pop ve J-rock’tan Onsen’e ve meditasyona kadar Japonya’nın seslerini ve kültürünü yakalayan bir dizi çalma listesi sunuyor.

Kullanıcılar, J-Rock ve Japon Hip Hop’a kadar City Pop ve Japan Anime gibi yeni parçaları ve türü tanımlayan soundları keşfetmek için 12 farklı çalma listesini dinleyebilirler. Deezer’ın yerel editörü, Japon kanalını yeni yerel favoriler ve çalma listeleriyle sürekli olarak güncelleyecek ve genişletecek.

Ayrıca meraklısına J-pop sanatçısı, Kyary Pamyu Pamyu ve Caz trompetçisi Takuya Kuroda gibi ünlü müzisyenlerin özel olarak seçilmiş çalma listeleri sunulacak. Geleneksel Japon kültürünü daha yakından tanımak isteyenler için yeni “Japon Onsen” çalma listesinde rahatlatıcı  spa müziği bulunuyor. “Japan Ambient” ve “Japanese Headspace” de dinleyicilerin dinlenmesine yardımcı olmaya hazır.

Oyuncular ve anime hayranları içinse Deezer, My Neighbor Totoro, Spirited Away, Your Name ve Attack on Titan gibi eleştirmenlerce beğenilen anime filmlerinin ve dizilerinin müziklerini çalma listeleri olarak kanala dahil etti.  Gamer’lar için, özel “Persona Series Classics çalma listesi dinleyicileri Joker ve ATLUS’un Persona 5’in Phantom Thieves of Hearts gibi ikonik karakterlerin dünyasına çekecek. Kanalda ayrıca CAPCOM’un Devil May Cry Monster Hunter, Mega Man Serisi ve Street Fighter gibi hitlerinin resmi film müzikleri de bulunuyor.  Oyuncular ayrıca KOEI TECMO GAMES, Atelier and Dynasty Warriors’ın yanı sıra Sony Interactive Entertainment’ın Demon’s Souls, Bloodborne, The Last Guardian ve ICO müziklerine de ulaşabilecekler.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.