Kabuktaki Hayalet Filminin Ön Gösterimine Katılmaya Hak Kazananlar Belli Oldu Kabuktaki Hayalet Filminin Ön Gösterimine Katılmaya Hak Kazananlar Belli Oldu
Kabuktaki Hayalet filminin ön gösterimine katılmaya hak kazananlar belli oldu. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Kabuktaki Hayalet Filminin Ön Gösterimine Katılmaya Hak Kazananlar Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde Kabuktaki Hayalet ismiyle vizyona girecek olan Ghost in the Shell filmi için yarışma düzenlemiştik.

Kazananlar belli oldu:

  • Remzi Özkanca
  • Abdussamet Şafak
  • Uğur Emre Doğru
  • Barış Koz
  • Süleyman Atıcı
  • Gizem Yağmur Kılıç

Kazanan takipçilerimizin Facebook sayfamızdan özel mesaj yoluyla ulaşması gerekmektedir. Kazananlara ön gösterim saati ve yeri hakkında bilgi verilecektir.

Paramount Pictures, Dreamworks Pictures ve Reliance Entertainment Sunar

Bir Arad / Steven Paul Yapımı

KABUKTAKİ HAYALET

Yapımcılar; Avi Arad, p.g.a.  Ari Arad, p.g.a.  Steven Paul, Michael Costigan

Shirow Masamune’nun Kabuktaki Hayalet çizgi dizisine dayanıyor

Senaristler; Jamie Moss, William Wheeler ve Ehren Kruger 

Yönetmen Rupert Sanders

Oyuncular: Scarlett Johansson, “Beat” Takeshi Kitano, Michael Carmen Pitt, Pilou Asbaek, Chin Han ve Juliette Binoche

Binbaşı (Scarlett Johansson) korkunç bir kazadan kurtarılmış ve dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya kendisini adayan kusursuz bir asker olarak siber-geliştirilmiş insan türünün ilk örneğidir. Terörizm, insanların zihinlerine girip onları kontrol etmeyi de içeren yeni bir boyuta ulaştığında Binbaşı bunu durdurmak için eşsiz biçimde donatılır. Yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken kendisine yalan söylendiğini, hayatının kurtarılmadığını, çalındığını öğrenir. Geçmişini geri kazanmak, bunu kendisine kimin yaptığını öğrenmek, başkalarına da yapmadan onları durdurmak için  hiçbir engel tanımayacaktır. Film dünyaca ünlü Japon mangası “Kabuktaki Hayalet”e dayanmaktadır.

Vizyon tarihi: 31 Mart 2017

BU FİLM HENÜZ SINIFLANDIRILMAMIŞTIRCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.