Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Biletleri, Cinecity’de Ön Satışa Çıktı Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Biletleri, Cinecity’de Ön Satışa Çıktı
Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı’nın tüm gösterimleri, filme özel dekor ve sürprizlerin hazırlandığı salonda gerçekleştirilecek. Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Biletleri, Cinecity’de Ön Satışa Çıktı

Çılgın maceralara atılan talihsiz kaptan Jack Sparrow, Javier Bardem’in hayat verdiği, şu ana kadarki en azılı düşmanı Kaptan Salazar ile karşı karşıya gelmeye hazırlanırken, sinemaseverleri Deniz Private Cinecity Etiler’de çok keyifli bir ortam bekliyor. Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’nın tüm gösterimleri, filme özel dekor ve sürprizlerin hazırlandığı salonda gerçekleştirilecek.

Serinin beşinci filmi Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’nın konusu ise şöyle: Jack Sparrow yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmıştır ve Jack’in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi Poseidon Asası’nı bulmaktır. Jack Sparrow asayı bulmak için, güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan Henry adında dikbaşlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır.

Joachim Rønning ve Espen Sandberg’ün yönetmen koltuğuna geçtiği filmde, Kaptan Jack Sparrow’u canlandıran Johnny Depp’e, Javier Bardem, Orlando Bloom, Kaya Scodelario ve Geoffrey Rush gibi isimler eşlik ediyor. 26 Mayıs’ta vizyona girecek filmin biletleri, Cinecity Etiler, Olivium ve Kipa’nın yanı sıra www.cinecity.com.tr’de ön satışa çıktı.

Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz Filminin İlk Fragmanı YayımlandıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.