Karlı Hayatta Kalma Oyunu Darwin Project Erken Erişime Girdi Karlı Hayatta Kalma Oyunu Darwin Project Erken Erişime Girdi
Kanada'nın zorlu ve bol miktarda karlı doğa koşullarında hayatta kalmaya çalışacağımız Darwin Project Steam'de erken erişim sürecine başladı. Karlı Hayatta Kalma Oyunu Darwin Project Erken Erişime Girdi

Kanada’nın zorlu ve bol miktarda karlı doğa koşullarında hayatta kalmaya çalışacağımız Darwin Project Steam’de erken erişim sürecine başladı.

10 kişiyle mücadele edebileceğimiz Battle Royale yanıyla da dikkat çeken oyunun kendine has birtakım özellikleri bulunuyor. Örneğin karda yürürken bırakılan ayak izleri hayati önemde. Oyuncular rakiplerinin bıraktığı ayak izlerini takip ederek onları bulma şansına sahip; tabii bu konuda herkes tehlikede.

Öte yandan farklı bir izleyici modu da bulunan Darwin Project’te izleyiciler oyunu müdahaleleriyle yönlendirme şansına sahip olabiliyorlar. Bunu hayatta kalmaya çalışan oyunculara ipuçları vererek ya da isterlerse kafalarını karıştırarak eğlenceli yollardan yapabiliyorlar. Her oyunda bir izleyicinin yönetmenlik koltuğuna geçebildiğini de ekleyelim. Üstelik bu izleyici modu yakın gelecekte Twitch ve Mixer gibi yayın platformlarına da entegre edilecek. Böylece Darwin Project yayınlarında izleyiciler oylama gibi yöntemlerle oyunlara aktif olarak katılabilecek. Epey eğlenceli olabilir bu özellikler.

Geliştirici Scavengers oyunu yaz aylarında tam sürüm olarak çıkarmayı planlıyor. Umarız bir gecikme yaşanmaz ve kulağa çok eğlenceli gelen bu özellikler vaat edildiği gibi oyuna entegre edilebilir. Heyecanla bekliyoruz.

PUBG’ye Yakında Yeni Harita ve İçerikler Geliyor