Kategoriler

Keenetic’ten Kablosuz MESH Devrimi!

Keenetic, tüm kablosuz ağ ürünlerinde MESH teknolojisini destekleyen ilk firma oldu. Ayrıntılar haberimizde.

Keenetic, tüm kablosuz ağ ürünlerinde MESH teknolojisini destekleyen ilk firma oldu.

Birden fazla cihazı birbiriyle konuşturup tek cihaz olarak çalıştıran ve kablosuz iletişimde büyük kolaylık sağlayan MESH teknolojisi, ev ve iş yerlerinde kesintisiz ve yüksek hızlı internet sunuyor. Keenetic’in tüm ürünlerinde sunduğu Unique Whole Home Wi-Fi MESH (Tüm Alanda Eşsiz Kablosuz Ağ) teknolojisi sayesinde ev ve işletmelere modüler seçeneklerle ekonomik ve hızlı internet altyapısı sağlanabiliyor.

Ev ve iş yerlerinde kesintisiz internet için kullanılan teknolojilerden biri olan MESH, Keenetic tarafından temel bir özellik olarak tüm ürünlerinde destekleniyor. Tüm Keenetic ürünler Wi-Fi MESH sistemini destekliyor.

Günümüzde satılan MESH setleri genelde üçlü ya da dörtlü gruplar halinde kullanılıyor. Yüksek maliyetli bir çözüm olan MESH teknolojisini kullanabilmek için bu setlerden satın almak gerekiyor. Keenetic ise MESH çözümleri tüm cihazlarında standart olarak sunduğu için herhangi iki ya da daha fazla Keenetic ürünü MESH cihazı olarak kullanılabiliyor. Bu da ev ya da iş yerlerinde kesintisiz bir Wi-Fi kablosuz ağı kurulmasını mümkün hale getiriyor.

Keenetic’in bütün cihazları MESH teknolojisini destekliyor ve her bir cihaz MESH olarak kullanılabiliyor.

ASUS, Yeni Mesh WiFi Sistemini Duyurdu: ZenWiFi

Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Haber