Keepnet Labs Türkiye Ülke Müdürü Erdinç Balcı Oldu Keepnet Labs Türkiye Ülke Müdürü Erdinç Balcı Oldu
Global pazarda faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Keepnet Labs Türkiye Ülke Müdürlüğüne Erdinç Balcı atandı. Keepnet Labs Türkiye Ülke Müdürü Erdinç Balcı Oldu

Yerli ve milli siber güvenlik girişimi olarak global pazarda faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Keepnet Labs Türkiye Ülke Müdürlüğüne Erdinç Balcı atandı.

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi mezunu olan Erdinç Balcı, kariyerine 2006 yılında TDATA Bilişim Hizmetleri’nde Bilgi Güvenliği Danışmanı olarak başladı. Balcı, Halkbank’ta Sistem Güvenliği Mühendisi görevini de yaptı. Bilgi Güvenliği alanında birçok sistemin yönetiminde görev alan Balcı, geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana Keepnet Labs Ülke Müdürü görevini ifa etmekte.

Balcı’nın yanı sıra Ülke Satış Müdürü olarak Altan Yarar, Satış Yöneticisi Aygül Yoldaş, Teknik Destek Mühendisi İbrahim Uçar da Keepnet ekibine katıldı. Genişleyen Keepnet Labs ekibine ayrıca Tehdit Tespit, Proaktif Strateji Geliştirme ve Ar-Ge ekibine olmak üzere yedi kişi dahil oldu.

Balcı’nın öncelikli hedefleri arasında tecrübelerini Keepnet ile birlikte tüm sektörlere aktararak şirketin pazar payını artırmak geliyor. Ülkemizin siber güvenlik vizyonuna katkıda bulunmayı amaçlayan Balcı, istihdamın yanı sıra ülkemizin yerli ve milli Ar-Ge faaliyetlerini artırmayı; yeni girişimlerin pazar payını uluslararası bilgi birikimiyle desteklemeyi öncül hedefler arasında görüyor.

Sinsi Tehdit Dünyaya Yayılmak İçin 6 Saniyede Bir Kapıları Zorluyor!