Kategoriler

Kingston Technology, Yeni Oyun Markasını Piyasaya sunuyor: Kingston FURY

(Haber Bülteni)

Kingston Technology Company, Inc., teknoloji tutkunları için yeni yüksek performanslı oyun markası Kingston FURY’i duyurdu. Kingston, DRAM, Flash ve SSD oyun serisini Kingston FURY olarak yeniden markalaştırdı.

Kingston Pazarlama Direktörü Craig Tilmont: ”PC meraklıları ve oyuncular için en yüksek performanslı bellek modüllerini temsil eden yeni Kingston FURY markasını piyasaya sürmekten gurur duyuyoruz. Kingston’un kaliteli DRAM ve flash çözümleri üreticisi olarak temel gücü ve küresel liderliği; markaya zenginliğin yanında coşku da getiriyor ve hem performans hem de güvenilirliğe olan bağlılığımızı sıkı bir şekilde gösteriyor” dedi.

Kingston çok yakında Kingston FURY DDR4 ve DDR3 ürünlerinin özelliklerinin de tamamını açıklayacak. Yılın son çeyreğinde ise şu anda anakart satıcıları ile uyumluluk ve yeterlilik testleri devam eden ve büyük bir merakla beklenen DDR5 bellek modüllerini piyasaya sürecek.

Kingston FURY aşağıdaki ürün kategorilerinden oluşacak:

  • Kingston Fury Renegade: İnanılmaz performans için yüksek performanslı hızlar ve düşük gecikmeler. 5333 MHz’e kadar DDR4 frekansları ile birinci sınıf performans lideri (RGB veya RGB olmayan).

 

  • Kingston FURY Beast: Kingston’un popüler oyun belleği, 3733 MHz’e kadar hızlarla yüksek performanslı, uygun maliyetli bir yükseltme (DDR3 ve DDR4 RGB`li ve RGB’siz).

 

  • Kingston FURY Impact: 3200mhz’e kadar hızlarda dizüstü bilgisayarlar, NUC’ler ve diğer tüm küçük form faktörlü bilgisayarlar (DDR3 ve DDR4) için güçlü SO-DIMM performans artışı.

 

Oyun konusunda kararlı olan Kingston yakında Kingston FURY ekibine katılan çok sayıda E-spor takımının küresel duyurularını da yapacak.

 

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Bellek · Haber