Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Çok Yakında Sinemalarda! Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Çok Yakında Sinemalarda!
Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan FINAL FANTASY oyun serisi, KRALIN KILICI: FINAL FANTASY XV ile beyazperdeye geliyor! Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Çok Yakında Sinemalarda!

Hayranları tarafından heyecanla beklenen Final Fantasy XV’in dünyasında geçen olayları konu alan film, 19 Ağustos’ta Amerika ile aynı anda ülkemizde de vizyona giriyor.

Kutsal Kristal’in evi olan büyülü Lucis krallığı, onu çalmak isteyen Niflheim imparatorluğu tarafından tehdit edilmektedir. Lucis Kralı Regis’in (Sean Bean) emrinde, kralın büyü gücüyle donatılmış Nyx (Aaron Paul) ve bir grup seçilmiş askerden oluşan Kingsglaive Birliği yer almaktadır. Bu birlik Kral Regis’i ne pahasına olursa olsun korumakla görevlendirilmiştir. İmparatorluğun ezici askeri gücü karşısında daha fazla dayanamayan Kral Regis zorlu bir kararla karşı karşıya kalır – oğlu Prens Noctis ile Niflheim’ın tutsağı Tenebrae Prensesi Lunafreya’yı (Lena Headey) evlendirmek ve topraklarının hakimiyetini imparatorluğun emrine vermek. Kralın pes etmesine rağmen, imparatorluğun kötü emellerini gerçekleştirmesi için hiçbir şey uğruna durmayacağı kısa sürede belli olur. Şimdi Niflheim İmparatorluğu ile dünyanın hakimiyeti arasında duran tek engel Kingsglaive’dir.

Fragtist-Kingsglaive_Final_Fantasy_XV_Poster_2016_S

Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle vizyona girecek olan Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV, animasyon teknolojisinin geldiği son noktayı göz alıcı görselleri ve aksiyon dolu sahneleriyle ile beyazperdeye taşıyor. Filmin seslendirme kadrosunda Aaron Paul (Breaking Bad, Need For Speed), Sean Bean (Game of Thrones) ve Lena Headey (Game of Thrones, 300) gibi ünlü isimler yer alıyor.

Kingsglaive: Final Fantasy XV Fragmanı YayımlandıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.