WoW: Legion Çizgi Romanı Nightborne Yayımlandı WoW: Legion Çizgi Romanı Nightborne Yayımlandı
Legion ile birlikte gelecek olan Broken Isles kıtasında geçen bir hikayeyi konu alan çizgi roman, Nightborne adındaki Night Elf medeniyeti ile ilgili. WoW: Legion Çizgi Romanı Nightborne Yayımlandı

Asıl adı Nightborne Twilight of Suramar olan çizgi roman World of Warcraft: Legion ek paketinin çıkışına kadar olan olayları inceliyor. Legion isimli genişleme paketi ile birlikte gelecek olan Broken Isles kıtasında geçen bir hikayeyi konu alan çizgi roman, Nightborne adındaki Night Elf medeniyetinin Burning Legion istilası esnasında yaşadıkları ile ilgili.

Geçtiğimiz günlerde cüce kralı Magni ile alakalı olan Fault Lines çizgi romanı yayımlanmıştı. Görünüşe göre Blizzard, Legion genişleme paketinin 30 Ağustos’taki çıkış tarihine kadar oyuncuların ilgisinin kaybolmaması için çeşitli yöntemler denemekten çekinmiyor.

Eğer hikayeleri merak ediyorsanız Nightborne Twilight of Suramar bu sayfadan, kaçıranlar ise Magni Fault Lines çizgi romanını bu sayfadan ücretsiz bir şekilde okuyabilir.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.