Kategoriler

Yeni Batman Robert Pattinson Olabilir!

Gelen son haberlere göre, Batman’i canlandıracak yeni oyuncu belli olmuş olabilir. İddialara göre Robert Pattinson yeni Batman’imiz olacak.

Gelen son haberlere göre, Batman’i canlandıracak yeni oyuncumuz belli olmuş olabilir. İddialara göre Robert Pattinson yeni Batman’imiz olacak.

Variety’nin özel haberi, Robert Pattinson’ın bir sonraki filmde Batman’i oynayacağını söylüyor. Habere göre, Matt Reeves’in son iki yıldır üzerinde çalıştığı ve 25 Haziran 2021’de vizyona girecek olan yeni Batman filmi için yönetmen ve Warner Bros. Pattinson’la anlaşma sağlamış.

Bütün dünyanın ilk olarak Twilight filmleriyle tanıdığı Pattinson, ‘ergen vampir’ günlerini geride bırakmış bir oyuncu. Pattinson, Twilight serisinden sonra birçok farklı yapımda başarıyla rol aldı. Aktör, en son Claire Denis’in farklı bilimkurgusu High Life’ta başrol oynamıştı. Daha önceki The Good Time filmi de Pattinson’ın oyunculuk yeteneğini ispatladığı bir başka eser olmuştu.

Tabii konuya dair Reeves’ten veya Warner Bros.’tan henüz bir açıklama gelmiş değil. Daha önce Batman rolü için adı geçen Nicholas Hoult’un şansı devam ediyor olabilir yani.

Bir Sonraki Star Wars Filmi Game of Thrones İkilisinden Gelecek
Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Kültür & Sanat