Lamborghini ve Nvidia, güçlerini birleştirdi! Lamborghini ve Nvidia, güçlerini birleştirdi!
Lamborghini, yeni aracı Huracán isimli süperaracına süperbilgisayar ekleyerek çıtayı bir adım daha yükseltti. Grafik kartlarıyla bildiğimiz Nvidia ile anlaşma yapan Lamborghini, orta konsoluna Nvidia’nın Tegra... Lamborghini ve Nvidia, güçlerini birleştirdi!

Lamborghini, yeni aracı Huracán isimli süperaracına süperbilgisayar ekleyerek çıtayı bir adım daha yükseltti.

fragtist_nvidia1

Grafik kartlarıyla bildiğimiz Nvidia ile anlaşma yapan Lamborghini, orta konsoluna Nvidia’nın Tegra teknolojisini getirerek, saniyede 60 kare gösterebilen bir konsola sahip süperaraba ünvanına sahip oldu. 3 farklı moda sahip bu ekranı kullanıcı dilediği zaman değiştirebilir. Bu üç mod sırasıyla;

Tam Sürüş Modu – Burada geniş bir merkezi takometre ile bir hız göstergesi arasında tercih yapılabilir. Yakıt düzeyi gibi araç bilgileri ve su sıcaklığı buradan öğrenilebilir. Hatta müzik sisteminde o an hangi şarkının çaldığını görmek de mümkündür.

fragtist_nvidia2

Karışık Mod  – Burada bilgi ve eğlence işlevleri için bir pencere daha vardır. Ayrıca, varacağınız noktayı 3D haritadan takip etmenizi kolaylaştıran bir navigasyon ekranı da bulunur.

fragtist_nvidia3

Tam Bilgi Eğlence Modu – Burada, harita ya da ses bilgileri merkez konumdadır. Araçla ilgili bütün bilgiler ise ekranın dış kenarında kolay okunabilecek şekilde yer alır.