LawBreakers’ın Geliştiricilerinden Yeni Battle Royale: Radical Heights LawBreakers’ın Geliştiricilerinden Yeni Battle Royale: Radical Heights
LawBreakers isteneni verememiş olabilir ancak geliştirici Boss Key yoluna yeni bir Battle Royale oyunuyla devam ediyor: Radical Heights. LawBreakers’ın Geliştiricilerinden Yeni Battle Royale: Radical Heights

LawBreakers isteneni verememiş olabilir ancak geliştirici Boss Key yoluna yeni bir Battle Royale oyunuyla devam ediyor: Radical Heights.

Steam’de ücretsiz olarak erken erişime açılacak olan oyun (10 Nisan’da) geliştiricilerin söylediğine göre “X-Treme Early Access” olarak çıkış yapacak. Oyunun açıklamasında ana oynanış mekaniğinin tamamlandığı ve değişmeyeceği söyleniyor. Ancak oyun dünyasında çeşitli değişiklikler beklemek yersiz olmaz. Açıklamaya göre, “modeller, sesler, animasyonlar hatta bütün binalar değişebilir,” deniliyor.

Geliştiricilerin yaklaşık 1 yıl içerisinde erken erişimden çıkarmayı planladıkları Radical Heights için yayımlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

PUBG’nin Geliştiricileri Oyunun Mobil Klonlarına Dava Açtı