League of Legends de Bahar Finalleri! League of Legends de Bahar Finalleri!
League of Legends 2014 sezonu şampiyonluk ligi Bahar Mevsimi Finali, resmi sporcu kategorisine giren lisanslı oyunculardan oluşan takımların nefes kesen karşılaşmalarıyla, 6 Nisan tarihinde... League of Legends de Bahar Finalleri!

League of Legends 2014 sezonu şampiyonluk ligi Bahar Mevsimi Finali, resmi sporcu kategorisine giren lisanslı oyunculardan oluşan takımların nefes kesen karşılaşmalarıyla, 6 Nisan tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek. Avea Woops’un ana sponsor olacağı finaller LoL TV’den canlı olarak yayınlanacak. Binlerce sihirdar ise bu heyecanlı karşılaşmaları yerinde izleyecek.

6 Nisan Pazar günü etkinlik alanının kapıları saat 09.00’da açılacak. Karşılaşmalar ise 10.00’da başlayacak. Kıyasıya mücadelelerin yaşanacağı; sürpriz etkinlikler, Cosplay yarışması ve hediyelerle renklenecek olan Bahar Mevsimi Finalleri; tüm League of Legends hayranlarına unutulmaz bir Pazar günü yaşatacak. Çeyrek Final karşılaşmaları ise 5 Nisan Cumartesi günü, Riot Games Türkiye Ofisi’nde gerçekleşecek ve canlı olarak LoL TV’den yayınlanacak

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.