[sam id=2]
League of Legends Festivali Oyun Tutkunlarını Coşturdu League of Legends Festivali Oyun Tutkunlarını Coşturdu
Riot Games’in League of Legends’a gönül verenleri buluşturduğu ilk League of Legends Festivali, 11 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirildi. Ziyaretçiler gün boyunca gerçekleştirilen oyun turnuvaları, yarışmalar,... League of Legends Festivali Oyun Tutkunlarını Coşturdu

Riot Games’in League of Legends’a gönül verenleri buluşturduğu ilk League of Legends Festivali, 11 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirildi.

Ziyaretçiler gün boyunca gerçekleştirilen oyun turnuvaları, yarışmalar, ödüllü aktiviteler ve yıldız oyuncuların katıldığı gösteri maçlarıyla heyecan dolu bir gün geçirdi. Tüm katılımcılar, ayrıca Riot Games Türkiye çalışanları ve profesyonel League of Legends oyuncularıyla bir araya gelerek sorularına cevap bulma şansı yakaladı.

eSpor, dünyanın birçok bölgesinde ve özellikle Asya’da profesyonel bir spor dalı olarak kabul ediliyor. Bu yıl 19 Ekim’de Güney Kore’nin başkenti Seul’de, 2002 yılı Dünya Kupası için inşa edilen Sangam Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan League of Legends Dünya Finali’ni kazanan takım, 1 milyon dolarlık ödülün sahibi olacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.