League of Legends’ın Uslu Oyunculara Sürprizi Var League of Legends’ın Uslu Oyunculara Sürprizi Var
MOBA türünün sevilen örneklerinden ve Riot Games’in meyvesi olan League of Legends, 2014 yılında “uslu” duran oyunculara bir sürprizi olacak. Riot son günlerde oyun... League of Legends’ın Uslu Oyunculara Sürprizi Var

MOBA türünün sevilen örneklerinden ve Riot Games’in meyvesi olan League of Legends, 2014 yılında “uslu” duran oyunculara bir sürprizi olacak.

Riot son günlerde oyun içerisinde yaşanan olumsuz davranışları azaltmak adına bir çalışma başlattıklarını açıkladı. Diğer LoL oyuncularına karşı kibar olanlara da bir sürprizi yapılacağını belirtti. Ödülün gizemli bir kostüm olacağını da ekledi. Ancak bu sürprize 2014 yılı boyunca oyundan uzaklaştırılmayanlar ve karşı takıma karşı olumsuz bir şekilde yazışmayanlar ulaşabilecek.

Riot, 2015 yılında da farklı bir ödül vereceklerini, oyuncuların birbirlerine karşı kibar olmaları gerektiğinin tekrar altını çizdi.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.