League of Legends Boardgame Olarak Geliyor! League of Legends Boardgame Olarak Geliyor!
League of Legends'a doyamıyor musunuz? O zaman bilgisayarınızdan sonra masa üstün de oynamaya hazırlanın. Boardgame geliyor! League of Legends Boardgame Olarak Geliyor!

League of Legends’ın ufak bir takımının bir süredir üzerinde çalışığı Mechs vs. Minions boardgame’i önümüzdeki ay yani 13 Ekim tarihinde Riot mağazalarında satışa sunulacak.

Oyunun senaryosuna göre Rumble Heimerdinger, Tristana, Corki ve Ziggs’i Merch eğitim okuluna davet ediyor ve olaylar olması gerektiği gibi gidiyor, yani ortalık karışıyor. Koca bir minion ordusuna karşı sadece bu dört karakter. Runeterra’nın kaderi onların (yani sizin) ellerinde!

Üç yıldır yapımı süren boardgame Chirs Cantrell önderliğinde geliştirilmiş durumda. Oyunun basit ve doyurucu olması için özenle uğraşıldığı belirtiliyor. Hem daha önce boardgame oynamış olanlar hem de yeni başlayacaklar için olduça eğlenceli olacağı dile getiriliyor.

TEKKEN 7’nin Unreal Engine 4 İle SınavıSonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.