League of Legends: Wild Rift Tanıtım Videosu Yayınlandı League of Legends: Wild Rift Tanıtım Videosu Yayınlandı
(Haber Bülteni) League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan League of Legends: Wild Rift, bugün bölgesel olarak... League of Legends: Wild Rift Tanıtım Videosu Yayınlandı

(Haber Bülteni)

League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan League of Legends: Wild Rift, bugün bölgesel olarak sunulacak açık betasıyla oyuncularla buluşuyor. Tüm oyuncuların merakla beklediği League of Legends: Wild Rift için Riot Games, resmi oynanış ve tanıtım videolarını yayınladı.

Oyunda yenilenmiş modeller ve animasyonlar, oyun sistemleri, yeni iki taraflı kontrol düzeni ve çok daha fazlası yer alıyor. League of Legends’a benzer şekilde bütün şampiyonların hiçbir ödeme yapmadan açılabildiği oyunda, oyun süresi ya da güç için de herhangi bir ödeme yapılmıyor.

League of Legends: Wild Rift Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland’da Açık Betasıyla oyuncuların beğenisine sunuldu. Oyun, Türkiye’nin içinde bulunduğu Avrupa Bölgesi’ne ise Aralık ayında gelecek.

Tanıtım Videosu:

 

Resmi Oynanış Videosu:

 

Tanıtım videosunda The Kinks grubunun şarkısı “You Really Got Me”nin 2WEI, Hanna Leess, Kataem ve Marvin Brooks tarafından düzenlenmiş bir versiyonu yer alıyor. Şarkıya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

 

Spotify:  https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-spotify

Apple Music:  https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-applemusic

Deezer:  https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-deezer

Amazon Music: https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-amazonmusic

YouTube Music:  https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-youtubemusic

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.