LEGO Ninjago Filmi İlk Fragman Yayınlandı LEGO Ninjago Filmi İlk Fragman Yayınlandı
Warner Bros. Pictures’ın LEGO serisinde yeni bir film daha geliyor; LEGO Ninjago Filmi. Detaylar haberimizde. LEGO Ninjago Filmi İlk Fragman Yayınlandı

Warner Bros. Pictures’ın LEGO serisinde yeni bir film daha geliyor; “LEGO Ninjago Filmi”.

Bu yeni büyük ekran Ninjago macerasında, Green Ninja adıyla da bilinen Lloyd ve hepsi gizli savaşçılar ve LEGO Yapım Ustaları olan arkadaşlarıyla beraber, Ninjago Şehri için savaşmaya çağırılıyorlar.

“LEGO Ninjago Filmi”, bu filmle ilk yönetmenlik çıkışını yapan Charlie Bean (“Tron: Uprising”) tarafından yönetiliyor. Yapımcılar Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ve Roy Lee ile Maryann Garger. Yönetici yapımcılar; Chris McKay, Seth Grahame-Smith, Jill Wilfert, ve Keith Malone. Filmin senaryosu Hilary Winston & Bob Logan & Paul Fisher tarafından yazıldı. Hikaye Kevin Hageman & Dan Hageman ve Hilary Winston & Bob Logan & Paul Fisher tarafından LEGO Construction Toys’a dayanarak uyarlandı.
“LEGO Ninjago Filmi”nin tüm dünyada Eylül ayında vizyona girmesi planlanıyor.

The Lego Batman Movie’ye Gidilir mi?Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.