Lenovo’dan Gücü Tükenmeyen Akıllı Telefon Lenovo’dan Gücü Tükenmeyen Akıllı Telefon
Lenovo'nun yeni akıllı telefonu P70, kullanıcılarına 5 inç ekranı ve sadece 149 gr. olan hafif tasarımı ile önemli bir güç sunuyor. Lenovo’dan Gücü Tükenmeyen Akıllı Telefon

Lenovo’nun yeni akıllı telefonu P70, kullanıcılarına 5 inç ekranı ve sadece 149 gr. olan hafif tasarımı ile önemli bir güç sunuyor.

P70 kullanıcılara modern bir akıllı telefonun sunduğu tüm artıları verirken, onun tam 4000 mAh’lik bataryasıyla 46 saat boyunca durmadan konuşabilir, 47 saat sürekli müzik dinleyebilirsiniz. Güç konusunda rakipsiz olan P70 hızlı şarj özelliğine de sahip. P70’inizi sadece 15 dakika şarj ederek 3 saatlik konuşma süresi elde edebilirsiniz. Ayrıca Lenovo P70’in güçlü bataryası sayesinde, ürünle beraber gelen USB On-The-Go kablosunu kullanarak diğer cihazlarınızı da şarj etmeniz mümkün. Lenovo P70, MediaTek True8Core (octa-core) işlemcisi ile üstün bir multimedya deneyimi de sunuyor.

Lenovo’nun bu yeni akıllı telefonu 13 MP arka ve 5 MP ön kamerası, çift sim kartı, microSD kart ile 48 GB’ye kadar artırılabilen depolama alanı ve 2 GB RAM’i ile de son derece gelişmiş özelliklere sahip. Ürün, 799 TL’lik fiyat etiketine sahip.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.