[sam id=2]
LG’den Ergonomik ve 4K Çözünürlüklü Monitörler LG’den Ergonomik ve 4K Çözünürlüklü Monitörler
(Haber Bülteni) LG Electronics‘in yeni LG Ergo monitörleri, her yöne kolayca hareket ettirebilme özelliğine sahip.  LG’nin ‘Göz Hizanıza Göre Tasarım’ mantığıyla ürettiği monitörlerde yer... LG’den Ergonomik ve 4K Çözünürlüklü Monitörler

(Haber Bülteni)

LG Electronics‘in yeni LG Ergo monitörleri, her yöne kolayca hareket ettirebilme özelliğine sahip.  LG’nin ‘Göz Hizanıza Göre Tasarım’ mantığıyla ürettiği monitörlerde yer alan Ergo standı; esneklik dışında ekranın ergonomik bir şekilde genişletilip daraltılmasını, döndürülmesini, ekseni etrafında çevrilmesini, yükseltilip eğilmesini mümkün hale getiriyor.

LG Ergo monitörler, uzun süre masa başında çalışan kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış. LG’nin teknolojik ve ergonomik olarak geliştirilmiş standı, her kullanıcının ihtiyaçlarına uyum sağlayan bir iş istasyonu oluşturmasına olanak tanıyarak kullanıcının iyi bir fiziksel duruş geliştirmesine yardımcı oluyor.

Monitörler; 0~180 milimetre arasında genişletme/daraltma, ± 280˚ döndürme, yüksekliği  0~130 milimetre arasında değiştirme, kendi ekseninde 90˚ döndürme  ve ± 25˚ eğim seçenekleri de sunuyor. Ergo’nun kompakt tasarımı, masaüstünde çok az yer kaplamasını ve kolayca kurulmasını sağlıyor. Kullanıcıların dağınıklıktan uzak bir ortamda çalışmasını sağlayan USB-C Tek Kablo çözümü, Ergo’nun hızlı veri transferi yapmasına ve laptop şarjı için tek bir kablo kullanılmasına da olanak tanıyor.

LG ve 4K Çözünürlük

LG Ergo monitörler, ergonomik ve şık tasarımlarının yanında 4K görüntü kalitesine de sahip. 27-31,5 inç aralarında çeşitli ekran ölçülerine sahip olan LG Ergo monitörlerde 4K IPS ekran standart olarak yer alıyor. 31,5 inçlik LG UltraFine (32UN880-B) monitör ise DCI-P3 ve HDR10 özelliklerine sahip. LG UltraFine Ergo, bu sayede sıra dışı görüntü kalitesi sunuyor ve 31,5 inç 4K IPS ekran kullanıcılar için, farklı bakış noktalarından renk kaymasını azaltarak rahat bir izleme deneyimi sunuyor.

LG UltraFine-32UN880-B Genel Özellikleri

  • 31,5 inç UHD 4K (3840 x 2160) IPS
  • HDR10 içeren DCI-P3 95% (Tip.)
  • Sabitleme Aparatına Sahip Ergonomik Stand
  • Genişletme, Daraltma, Döndürme, Eksen, Yükseklik, Eğim
  • AMD FreeSync™
  • USB Type-C™ (60W Güç)

 

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.