LG’den Instagram’da Tarz Yarışması LG’den Instagram’da Tarz Yarışması
(Haber Bülteni) 25 Eylül-25 Ekim tarihleri arasında LG’nin düzenlediği “Tam Senin Tarzın” yarışması ile tarzını yansıtan fotoğraf veya videolarını paylaşan kullanıcılara LG VELVET telefon... LG’den Instagram’da Tarz Yarışması

(Haber Bülteni)

25 Eylül-25 Ekim tarihleri arasında LG’nin düzenlediği “Tam Senin Tarzın” yarışması ile tarzını yansıtan fotoğraf veya videolarını paylaşan kullanıcılara LG VELVET telefon ve LG XBOOMGo PL2 Bluetooth hoparlör kazanma şansı sunuluyor.

Yarışmaya katılmak için Instagram’da #Şıklığınsimgesi #Velvetsenintarzın etiketi ile fotoğraf ve videoları paylaşmak yeterli.

“Şıklığın simgesi” olarak lanse edilen LG VELVET telefonun; Aurora Beyaz rengi ve “Raindrop” kamerası en önemli görsel özellikleri arasında yer alıyor. Daha detaylı bilgi için burayı ziyaret edebilrisiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.