Kategoriler

LG, Yeni Oyun Arayüzünü ve Eklenen Bulut Oyun Platformlarını Duyurdu

LG Bulut oyun platformları

Yeni TV’lerinde oyun deneyimini genişleten LG Electronics (LG), kullanıcılara daha fazla seçenek sunmak için yeni bulut oyun hizmetleri Blacknut ve Utomik Cloud ile ‘oyuna girmeyi’ kolaylaştıran bir kullanıcı arayüzü güncellemesini tanıttı.

LG Blacknut

Bilgisayar, konsol veya oyun kurulumu gerektirmeyen bulut oyun platformları, oyunları her zamankinden daha erişilebilir hale getiriyor. Blacknut ve Utomik Cloud, sırasıyla Eylül ve Kasım aylarında LG TV‘lerde Triple A oyunları, favori bağımsız oyunlar, hikaye odaklı maceralar, spor, strateji ve daha fazlasını kapsayan zengin bir oyun portfoyü sunuyor. Aylık abonelikler aracılığıyla iki uygulama, kullanıcılara herhangi bir oyunu seçme ve anında oynama olanağı sunuyor. Üstelik her iki uygulama da aylık olarak yeni oyunları içeriyor.

LG Utomik Cloud

Blacknut, abonelere, ailenin tüm üyeleri için en fazla premium içerik çeşitliliği ve beş oyuncu profiline sahip 500’den fazla PC ve konsol oyunu sunuyor. Blacknut, bulut oyun alanındaki en geniş yarış ve spor oyunları koleksiyonunun yanı sıra Metro Exodus, Overcooked ve geniş bir Disney oyunları koleksiyonu gibi eleştirmenlerce beğenilen hitleri sunuyor. Utomik Cloud, Coffee Talk, My Time at Portia ve Turnip Boy Commits Tax Evasion gibi en sevilen bağımsız türlerle birlikte 1.300’den fazla oyun seçkisine sahip.

Yeni bulut oyun uygulamaları, bu aydan itibaren ilk olarak belirli ülkelerde webOS 6.0 ve webOS 2022 destekli LG TV‘lerde LG Uygulama Mağazası’na eklenecek.

LG Oyun Rafı

LG‘nin yeni güncellenen oyun kullanıcı arayüzü sayesinde, kullanıcılar yakında yeni Ana Ekran‘da kolayca bulunabilecek olan kullanışlı Oyun Rafı menüsünde bir dizi popüler bulut oyun hizmetine erişebilecekler. Hali hazırda belirli NVIDIA GeForce NOW oyunlarına Oyun Rafı’ndan erişilebiliyor. Google Stadia ve diğer oyun hizmetlerinden Oyun Rafı aracılığıyla oyunlara erişim özelliği, gelecekteki güncellemelerde LG TV‘ye eklenecek.

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri