LG XBOOM Go, Testi Geçti LG XBOOM Go, Testi Geçti
(Haber Bülteni) LG Electronics, Ekim ayında başlattığı başvuru süreci ile test grubunda yer alarak LG XBOOM Go bluetooth hoparlörleri deneyimleyecek 20 kişiyi Kasım 2020’de... LG XBOOM Go, Testi Geçti

(Haber Bülteni)

LG Electronics, Ekim ayında başlattığı başvuru süreci ile test grubunda yer alarak LG XBOOM Go bluetooth hoparlörleri deneyimleyecek 20 kişiyi Kasım 2020’de belirlemişti. LG XBOOM Go Test Grubu’nda yer alan kullanıcılar 2 ay boyunca ürünü deneyimleyip, LG XBOOM Go ile ilgili geniş bir bilgi ve fikre sahip oldular, görüşlerini yazdıkları değerlendirme yazılarıyla aktardılar.

LG XBOOM Go Test Grubu’nun ürünle ilgili tarafsız deneyim ve yorumlarını içeren çalışmalar, diğer LG Türkiye sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Test grubunda yer alan kullanıcılardan biri LG XBOOM Go PL7 modeli ile ilgili yorumlarını şöyle paylaştı: “Cep telefonuma indirdiğim LG XBOOM uygulaması ile cihazın şarjını görmek, renk modunu seçebilmek de çok güzel. Tıpkı telefona bağlanması gibi dizüstü bilgisayarıma bağlama süresi de inanılmaz hızlıydı. Ayrıca 3 oda ötede dahi bluetooth sorunsuz çekiyor. Tam 4 saat kesintisiz, son seste ve ışıklar aktif şekilde müzik dinlediğimde şarjı sadece %50’ye inmişti.”

LG XBOOM Go PL2 modelinin hafifliği konusunda yorum yapan bir diğer kullanıcı ise “Kalabalık koşu gruplarıyla koşarken taşıdığım hoparlörün ağırlığı yanında LG XBOOM Go’nun hafifliği karşısında şaşırdım! Ufak bir deneme koşusuna çıktım ve alışılagelmişin dışında kolumda hiçbir ağrı olmaksızın performansımı etkilemeden koşabildim. Normal yaşantıma döndüğümde de sırt çantamda ağırlık yapmayacağı için şimdiden çok seviniyorum” şeklinde deneyimini paylaştı.                                                                             

Kullanıcıların istedikleri her yerde müzik dinleyebilmeleri için tasarlanan LG XBOOM Go serisi Bluetooth hoparlörler oldukça iyi bir ses deneyimi sunuyor. Meridian teknolojisine sahip hoparlör serisi, derin baslar, zengin tonlar ve net vokaller sunuyor. Sound Boost özelliği ile de, ses gücünü artırarak ses alanını genişletiyor. Yuvarlak hatlı dizaynı ve şık kauçuk kaplamasıyla LG XBOOM Go serisi, pasif radyatörler ve Woofer’lar titredikçe yanıp sönen halka şeklindeki ışıklarla ortamı daha da canlandırıyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.