LG, Mobilya Konseptli Tasarım Cihazlarını Tanıtıyor LG, Mobilya Konseptli Tasarım Cihazlarını Tanıtıyor
(Haber Bülteni) LG Electronics, katılımcıların interaktif bir deneyimle özelleştirilebildikleri Mobilya Konseptli Cihazlarının lansmanını CES 2021’de gerçekleştiriyor.   Beyaz eşya markasının bu yeni ürünleri, son... LG, Mobilya Konseptli Tasarım Cihazlarını Tanıtıyor

(Haber Bülteni)

LG Electronics, katılımcıların interaktif bir deneyimle özelleştirilebildikleri Mobilya Konseptli Cihazlarının lansmanını CES 2021’de gerçekleştiriyor.  

Beyaz eşya markasının bu yeni ürünleri, son teknoloji cihazlarla tasarım mobilyaları birleştiriyor. Bu beklenen koleksiyonda, InstaView® Door-in-Door® buzdolabı, Buzdolabı ve Dondurucu çifti, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, su arıtma cihazı, WashTower™ ve Styler bulunuyor. Tüketicilerine, aralarından seçim yapabilecekleri çok sayıda malzeme ve renk kombinasyonu sunan LG’nin Mobilya Konseptli Cihazlar paketi, her bir ürünün kişisel zevklere göre özelleştirilebilme olanağı sağlıyor.

Mobilya Konseptli Cihazlar, paslanmaz çelik, cam, metal ve İtalyan Arpa Industriale tarafından tasarlanan FENIX de dahil olmak üzere farklı ve kaliteli kaplamalardan oluşuyor. Opak, parmak izine dayanıklı ve dokunuşu hoş olan FENIX, son derece dayanıklı ve modern bir görünüşe sahip. LG, CES 2021’deki sanal galeri sayesinde, ziyaretçilere koleksiyonun çok yönlülüğünü çevrimiçi olarak deneyimleme fırsatı sunuyor. Ziyaretçiler, hayal ettikleri iç mekanı tasarlayabilecek ve iç mekanı istedikleri renk ve kaplamalarda LG Mobilya Konseptli Cihazlarla doldurabilecekler.

LG Beyaz Eşya ve İklimlendirme Çözümleri Başkanı Lyu Jae-cheol, “LG Mobilya Konseptli Cihazlar, hem biçim hem de işlev açısından en iyisini sunan çok amaçlı ürünler. Mobilya ve yüksek performanslı ev çözümlerinin şık bir birleşimi olan bu koleksiyonu, daha birleşik, mekansal olarak entegre bir evin yolunu açmaya yardımcı olmak için geliştirdik” şeklinde konuştu.

LG Mobilya Konseptli Cihazlarını sanal bir yaşam alanında deneyimlemek için 11 Ocak’tan itibaren CES 2021’de LG’nin sanal fuar standı ziyaret edilebilir. Serinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

 



Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.