Kategoriler

Live Motion Games’in Yeni Oyunu Builder Simulator Haziran’da Piyasalarda

(Haber Bülteni)

Builder Simulator,  yapımcısı ve yayıncısı Live Motion Games tarafından 9 Haziran’da satışa çıkıyor. Oyunun prömiyer versiyonu (PC için) oyuncuları inşaat dünyasına götürüyor. Oyun,  bina tasarlamak, inşa etmek ve iç mekanını düzenlemek üzerine bir simülasyon. Oyun piyasaya sürüldüğünde, sekiz farklı mekanda oynanış imkanı sunacak. Oyuncu, hayalindeki evi Amerikan banliyölerinde mi, tropik bölgelerde mi yoksa kış manzarasında mı olacağına karar verme imkanına sahip.

Oyunun içerisinde ayrıca oyuncuların çalışmalarını sergilemeleri için fotoğraf modu bulunuyor. Bu sayede yapılan eserleri sosyal medyada da yayınlamak mümkün oluyor.

İç tasarımla uğraşmaktan keyif alan ancak tüm evin inşaat süreci için sabrı olmayanlar için  “İç mekan modu” bulunuyor. Bu mod’da eviniz otomatik olarak inşa edilecek ve bitirmeye hazır hale getirilecek. Böylece tuğla döşemeyi ve harç hazırlama aşamasını hızlıca geçip, hızlıca duvarların rengine ve evin aksesurlarına karar vermeye başlayabilirsiniz.

Motion Games, oyunu ek içerikle desteklemeyi planlıyor. Daha fazla geliştirme için yol haritası oyun çıkmadan önce yayınlanacak. Oyunun halihazırda prömiyer fiyatı 19.99$ olarak belirlenmiş.

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri