Logan: Wolverine Ön Gösterimine Katılmak İsteyenler Buraya Logan: Wolverine Ön Gösterimine Katılmak İsteyenler Buraya
3 Mart tarihinde vizyona girecek olan Logan: Wolverine filmini herkesten öne izlemek ister misiniz? Detaylar yarışmamızda. Logan: Wolverine Ön Gösterimine Katılmak İsteyenler Buraya

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız gençler! Ülkemizde 3 Mart tarihinde vizyona girecek olan Logan: Wolverine filmini herkesten önce izleme şansına sahip olmak ister misiniz? 5 kişiye 2 kişilik bilet hediye ediyoruz!

Kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Kazanmasını istediğiniz bir arkadaşınızı Facebook sayfamızda paylaştığımız “bu iletinin” altına etiketleyin. (Mesela, birlikte gitmek istediğiniz arkadaşınızı 🙂 )
  • Herkese açık” bir şekilde yine Facebook sayfamızdaki iletiyi yani “burayı” #Fragtist ve #LoganWolverine hashtag’ini kullanarak profilinizde paylaşın.
  • Arada bizi sosyal mecralardan bizi takip ederseniz, ÇOK mutlu oluruz! 🙂 Facebook, Twitter, YouTube

Ön gösterim İstanbul’da 2 Mart tarihinde, Levent’te 22:00’da gerçekleşecektir. Kazanan arkadaşlarımıza detaylı bilgi verilecektir. Son katılım tarihi 28 Şubat’tır. 1 Mart, kazananlar açıklanacaktır. Bol şans!

Doğa beni bir ucube yaptı.

İnsan beni bir silaha dönüştürdü.

Ve Tanrı bunun çok uzun sürmesini sağladı.

Vizyoner yazar\yönetmen James Mangold tarafından, şimdiye kadar yaratılan en büyük çizgi roman kahramanlarından birinin sinema destanındaki tamamlayıcı bölümü geliyor. Akademi Ödülüne aday gösterilen aktör HughJackman, Wolverine olarak ikonik rolünü fedakarlık ve kurtuluşun, güçlü dramatik ve bağımsız hikayesi ile son olarak LOGAN: Wolverine’de tekrarlıyor.

Yıl 2029. Mutantlarneredeyse gittiler. İzole edilmiş, ümitsizliğe kapılmış Logan, günlerini Meksika sınırının uzağında kiralık bir şoför olarak nakit para toplayıp saklanarak geçiriyordu. Logan’ın sürgündeki arkadaşları; toplumdan dışlanmış olan Caliban ve eşsiz zihni gittikçe kötüleşen nöbetlerden muzdarip olan hasta Profesör X’dir. Ama Logan’ın Dünya’dan saklanma çabaları ve mirası gizemli bir kadının önemli bir istekle ortaya çıkışıyla sonlanır, bu istek ise Logan’ınsıradışı bir kıza güvenliği için önderlik etmesidir. Çok geçmeden pençeler ortaya çıkar ve Logan, karanlık güçlerle ve geçmişinin zalimleriyle ölüm kalım mücadelesiyle karşı karşıya gelir. Bu mücadele yıpranmış savaşçının kaderini çizeceği yoldur.

LOGAN: Wolverine oyuncuları, başrol olarak HughJackman, yanısıra Patrick Stewart (X-Men: Geçmiş Günler Gelecek), Stephen Merchant, Richard E. Grant ve yeni dahil olan DafneKeen. Filmin yönetmeni James Mangold (Sınırları Aşmak, Wolverine), yapımcısı HutchParker, Simon Kinberg ve Lauren ShulerDonner ve dağıtımcısı 20th Century Fox. LOGAN: Wolverine 3 Mart 2017’de tüm Dünya’da vizyona girecek.

Vizyon Tarihi: 3 Mart 2017

Yönetmen: James Mangold

Oyuncular: Hugh Jackman, DorisMorgado, Patrick Stewart, Stephen Merchant, Richard E. Grant, DafneKeen

Tür: Aksiyon, Dram, Bilimkurgu

Ülke: ABD

Resident Evil: The Final Chapter İzlenmeye Değer Mi?Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.