Logitech Brio 4K Stream Edition Web Kamerasını Tanıttı Logitech Brio 4K Stream Edition Web Kamerasını Tanıttı
Logitech Brio 4K Stream Edition web kamerası, beklenenin üzerinde özellikler sunuyor. Ayrıntılar haberimizde. Logitech Brio 4K Stream Edition Web Kamerasını Tanıttı

Yayıncılar için dikkat çeken özelliklere sahip olan Logitech Brio 4K Stream Edition web kamerası, beklenenin üzerinde özellikler sunuyor.

Yeni Ultra HD 4K kamera, oyun yayınları için etkileyici canlı yayınlar oluştururken, 1080p çözünürlükte saniyede 60fps video kaydı yapabiliyor. Böylece en ufak yüz mimikleri dahi net bir şekilde videolara aktarılıyor. Webcam’e sahip olanlar, XSplit Broadcaster ve XSplit Gamecaster uygulamalarını içeren 12 aylık premium XSplit lisansının da sahibi oluyor.

Logitech Webcam Portföy ve Ürün Müdürü Guillaume Bourelly, “Yayın yapmak artık fenomen hale geldi. Yeni nesil gençleri için Twitch ve YouTube gibi platformlar televizyonların yerini aldı. Brio 4K Stream Edition ile popüler Brio kameramızı oyun yayınlarında kullanılması için optimize ettik. Sonuçta, profesyonel yayın yapanların izleyicileriyle daha iyi etkileşime girebileceği bir web kamerası doğdu,” dedi.

Logitech, oyun yayıncılığı alanında lider şirketlerden biri olan SplitmediaLabs’le birlikte çalışarak, XSplit Broadcaster ve XSplit Gamecaster’de bulunan 4K uyumu ve yüksek kare hızını yeni webcam’e uyumlu hale getirdi. Buna ek olarak, Open Broadcaster Software tarafından desteklenen Logitech Brio Stream’le kutuyu açar açmaz yayın yapmaya başlanabiliyor.

Logitech Brio 4K Stream Edition 249€ tavsiye edilen fiyatıyla satışa sunuluyor.

Sistem Gereksinimleri

  • Windows® 8, Windows 10 ve üstü
  • Nesil Intel® Core i5 veya daha üstü (CPU / AVX ve GPU / OpenCL Desteği)
  • Mac® OS 10.12 ve üstü
  • USB 3.0 (USB 2.0, 1080p / 30fps ile sınırlıdır)
  • Windows Hello, yalnızca Windows 10 veya daha üst sürümlerde desteklenir
Logitech G’den, Günlük Yaşam İçin Tasarlanan Oyun Kulaklığı