Kategoriler

Logitech ERGO K860 Kablosuz Bölünmüş Klavye Satışa Sunuldu

(Haber Bülteni)

Logitech, evdeki çalışma ortamını daha ergonomik hale getirmek isteyen ve masa başında olmayı planlayan kullanıcılar için Logitech ERGO K860 Kablosuz Bölünmüş Klavye’yi tasarladı.

Logitech, ERGO K860’ın eğimli şekli, bilek desteği, kavisli ve bölünmüş tuş tasarımıyla hem bileklerdeki hem kollardaki kas gerginliğini azaltıyor. Omuz ve boyun hareketini stabilize edip kolaylaştıran ve sırtın merkezinde bulunan en önemli kas olan üst boyun kasında kas aktivitesini önemli bir oranda azaltıyor. ERGO K860’ın bilek desteği üç malzeme katmanından oluşuyor. Bunlar, yüksek yoğunluklu köpük, bileğe uyum sağlaması için hafızalı köpük ve kolay temizlenebilir kumaş. Yastıklı bilek desteği ve bileğin hizasına denk gelen yükseltme ayakları ön kolları klavyenin hemen üzerine yerleştirmeyi sağlayarak daha fazla bilek desteği sunarken, bilek bükülmesini azaltıyor.

 

Hızdan ve doğruluktan ödün vermeden akıcı ve son derece hassas bir yazma deneyimi sunan ERGO K860, Mac veya Windows’a doğrudan Bluetooth bağlantısı veya USB aracılığıyla üç cihaza kadar destek sağlayabiliyor. MX Ergo ve MX Vertical mouse’larıyla uyumlu olacak şekilde üretilen ERGO K860, uyumlu mouse’lar ile kullanıldığında Logitech’in Flow yazılımıyla birden fazla cihaz arasında kolayca geçiş yapabiliyor. ERGO K860’a eşlik eden MX Vertical ise daha iyi bilek duruşu için 57 derecelik bir dikey açı üzerine kuruluyor. Bu sayede bilek hem doğal halinde duruyor hem de masaya sürtünmelerden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırıyor.

 

Ergonomik özellikleriyle öne çıkan Logitech ERGO K860 Kablosuz Bölünmüş Klavye 1299 TL’lik fiyatıyla da satışta.