Logitech G’den Mouse’lara Yeni Yazılım Güncellemesi Logitech G’den Mouse’lara Yeni Yazılım Güncellemesi
(Haber Bülteni) Oyun teknolojileri ve ekipmanları markası Logitech G, şimdiye kadar Logitech tarafından yapılan en yüksek performanslı ve en verimli oyun sensörü HERO 25K... Logitech G’den Mouse’lara Yeni Yazılım Güncellemesi

(Haber Bülteni)

Oyun teknolojileri ve ekipmanları markası Logitech G, şimdiye kadar Logitech tarafından yapılan en yüksek performanslı ve en verimli oyun sensörü HERO 25K sensörünü duyurdu.

Mouse’lara yeni gelen yazılım güncellemesi ile üst limiti 16.000 DPI’dan 25.600 DPI’a yükselten Logitech G, oyun sektöründeki en yüksek performanslı DPI sensörüne sahip. HERO 25K sensörü, dünyanın ilk mikron altı seviye mouse sensörü olarak lanse ediliyor. Yani mikron altı seviyedeki her hareketi doğru bir şekilde takip ederek yüksek hassasiyet sunabiliyor.

HERO 25K, güç tüketimini en aza indirmek için farenin hareketine göre kare hızlarını sürekli olarak ayarlayan akıllı bir güç yönetim sistemi kullanmış. Yüksek DPI değerlerinde bile HERO, önceki Logitech G sensörlerinden 10 kat daha fazla güç verimine sahip.

Aşağıdaki oyuncu mouse’larına sahip tüm kullanıcılar G HUB yazılım güncellemesi ile HERO 25K sensöre sahip olabilirler.

● G903 HERO
G502 LIGHTSPEED
● PRO Wireless
● G703 HERO
● G604
● G502 HERO
● G403 HERO
● PRO