Logitech G’den  Oyun Ekipmanları Önerileri Logitech G’den  Oyun Ekipmanları Önerileri
(Haber Bülteni) Oyun teknolojileri ve ekipmanları markası Logitech G, oyun dünyasına yeni başlayanlar için oyuncu klavyesi, oyuncu kulaklığı ve oyuncu mouse vb. ürünleri kapsmında... Logitech G’den  Oyun Ekipmanları Önerileri

(Haber Bülteni)

Oyun teknolojileri ve ekipmanları markası Logitech G, oyun dünyasına yeni başlayanlar için oyuncu klavyesi, oyuncu kulaklığı ve oyuncu mouse vb. ürünleri kapsmında önerilerde bulundu. Tavsiye edilen G203 Oyuncu Mouse’u, G213 Oyuncu Klavyesi ve G332 Oyuncu Kulaklığı modellerinin ortak özelliği ise hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler olması.

G203 Oyuncu Mouse’u

Kutusundan çıkar çıkmaz doğrudan kullanılabilen G203, Logitech G HUB aracılığıyla tamamen yapılandırılabilen uygun fiyatlı bir oyuncu mouse’u. 8000 DPI’a kadar ayarlanabilen yüksek hassasiyetli bir sensöre sahip ürün, profesyonel kullanıcıların oyun içi eylemlerini basitleştirmeleri için programlanabilir 6 tuş sunuyor. LIGHTSYNC teknolojisi ayrıca yeni nesil RGB aydınlatma özelliğiyle birlikte geliyor. G203, yaklaşık 16,8 milyon renkten oluşan bir yelpaze ile kullanıcılarına aydınlatma animasyonlarını ve efektlerini diğer Logitech G aygıtları ile senkronize etme imkânı veriyor.

 G213 Oyuncu Klavyesi

Her seviyeden oyuncu için tasarlanan G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi, şık tasarımı ve sıvılara karşı dirençli yapısıyla lanse ediliyor. Avuç içi desteği ve ayarlanabilir ayaklarıyla klavyenin uygun pozisyona getirilmesini sağlayarak uzun süren oyun oturumlarında rahatça kullanılabiliyor. G213 Prodigy’nin üzerindeki her tuş, bir çok klavyeye göre 4 kat daha hızlı ve hassas olarak sunuluyor.

16,8 milyon renge kadar kişiselleştirilebilir 5 farklı RGB aydınlatma alanına sahip olan G213 Prodigy’nin renkleri, istenilen şekilde değiştirilebiliyor. Tuşların çevresinde bulunan düşük seviyeli ışıklar, klavyenin karanlıkta kullanımını kolaylaştırıyor. Atanmış medya kontrol tuşları ise oyundan çıkmaya gerek kalmadan sesi açıp kapama, durdurma gibi ayarlamaların yapılmasını sağlıyor.

G332 Oyuncu Kulaklığı

Logitech G332 Oyuncu Kulaklığı, Logitech G’nin ürün grubundaki tüm kulaklıklarla aynı konfor ve kaliteyi sunuyor. 50 mm ses sürücüleri ile oyuncuların sesleri kusursuz şekilde algılamasını sağlıyor ve tasarımı ile konforlu bir deneyim sunuyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.